1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'dan Edip Eren'e teşekür
Diyarbakırspor'dan Edip Eren'e teşekür

Diyarbakırspor'dan Edip Eren'e teşekür

TFF Yönetim Kurulu Üyesi Edip Eren, Diyarbakırspor için elinden gelen tüm desteği vereceğinin sözünü verdi.

A+A-

Diyarbakırspor Kulübü Basın Sözcüsü Ramazan Tugay,  Kulübün sorunlarının çözümü için yönetim kurulunun özveriyle çalıştığını, kulüp avkukatı ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Aylak'ın TFF Yönetim Kurulu üyesi Edip Eren ile görüştüğünü söyledi.

EREN DESTEK SÖZÜ VERDİ

Tugay, TFF'de bekleyen dosyalar için destek arayışında olduklarını belirterek şunları söyledi: "TFF Yönetim Kurulu üyesi değerli hemşehrimiz sayın Edip Eren, Güneydoğu'nun en köklü kulplerinden biri olan Diyarbakırspor'un yaşadıklarına üzüntülerini dile getirdi ve destek sözü verdi. Kulübümüzün avukatı değerli hukukçumuz sayın İbrahim Aylak'ta Eren'le görüşerek, konunun hukuki boyutu hakkında bilgiler aldı, görüş alışverişinde bulundular. Bu amaçla yönetim olarak yakında İstanbul'da kendisini ve TFF'yi ziyaret etme düşüncemiz var.

HALKLA BÜTÜNLEŞMİŞ YÖNETİM

Yönetim olarak ramazan dolayısıyla hemen her gece iftar sonrası biraraya gelerek görüşüyoruz. Bu kulübe sırtını dönenler değil, yüreğini ortaya koyanlar işbaşına geldi. Asıl destek olunması gereken bu yönetimdir, Çünkü tüm yönetim kurulu üyeleri halkın içinden, taraftarın içinden geliyorlar. Zamanında kulübe gelen tüm yardımlar resmen talan edilmiş, kuyunun dibini boşaltmışlar. Diyarbakırspor yönetimlerine karşı maalesef bir güvensizlik hakim Ama karıştırılmaması gereken bir durum var, bizler kimselerin kartvizitleri veya icazetleri ile gelmedik. Herkes cebindekini, yüreğindekini oırtaya koyarak özveride bulunuyorlar. Şu an taraftarlarımızın bize olan desteği gün geçtilkçe artmaktadır. Biz kendimizi yüksek tepelerde görmüyoruz, çoğu zaman taraftarımızı, halkımızı da yanımıza alarak toplantılarımızı bir aile havasında gerçekleştiriyoruz  Keşke zamanında tüm yönetimlerde bu şekilde davransaydılar, şimdi süper ligin ilk 5 takımından biri olurduk. Ama Diyarbakırspor her zaman bir markadır, yurtdışından o kadar çok destek mesajları alıyoruz ki, keşke imkan olabilse bu takımı yurt dışına götürüp orada kamp ve maç programı yaptırabilseydik. Diyarbakırspor küllerinden doğuyor, bizlere destek olun, yanımızda olun."

BU HABER SADECE DİYARİNSESİ.ORG'DE

HABERE YORUM KAT