1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'dan Çınar çıkarması
Diyarbakırspor'dan Çınar çıkarması

Diyarbakırspor'dan Çınar çıkarması

DİYARİNSESİ.ORG - Daha önce Silvan'a giderek ilçe halkıyla buluşan ve Silvan Belediyespor'la dostluk maçı yapan Diyarbakırspor, bu defa Çınar ilçesine giderek oradaki halkla buluşacak.

A+A-
DİYARBAKIRSPOR'DAN ÇINAR ÇIKARMASI
 
Yapımı tamamlanan Çınar Stadı'nda  Çarşamba günü Diyarbakır Süper Amatör Lig takımlarından Çınar Belediyespor'la idman maçı yapacak olan Yeşil-Kırmızılı takım, Çınarlı sporseverlerle buluşma imkanı da bulacak.  Teknik heyetin, Kemer Tekirovaspor maçı kadrosuna alınmayan futbolculardan kurulu bir kadroyu sahaya sürerek maç eksiklerini gidermeyi amaçladığı kaydedildi.
 
ÇINAR, DİYARBAKIRSPOR'U BEKLİYOR
 
Diyarbakırspor'un Çınar'a gelecek olması ilçede heyecan yarattı. Çınar Belediyespor Teknik Sorumlusu Mustafa Geçkil,”Diyarbakırspor'umuzun ilçemize gelecek olması bizim için gurur verici bir olaydır. Uzun yıllar önce Diyarbakırspor ilçelere ve yakın illere giderek halkla buluşuyordu. Yeniden böyle organizasyonlar yapılmasını yerinde buluyoruz. Diyarbakırspor'umuzu en iyi şekilde misafir edeceğiz. Bunun için hazırlıklarımızı tamamladık.” dedi.
 
ALİ YILMAZ'A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
 
Öte yandan, geçen hafta yüksek tansiyon şikayetiyle Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Diyarbakırspor'lu Spor Yazarı Ali Yılmaz'ın tedavisine devam edilirken, bir moral ziyareti de Diyarbakırspor'dan geldi. Diyarbakırspor Futbol Şube Sorumlusu Cemal Doğrul, Ali Yılmaz'ı hastanede ziyaret ederek moral verdi.
 
Ali Yılmaz'ın Diyarbakırspor'un tutkunu olduğunu belirten  Doğrul,”Hayatı Diyarbakırspor'u takip etmekle geçmiş olan bu kardeşimizin rahatsızlığı bizi üzdü. Ziyaret edip moral vermek istedik. En kısa zamanda eski sağlığına kavuşarak yeniden maçlara gelmesini temenni ediyoruz.” dedi.
 
'DİYARBAKIRSPOR'UN GALİBİYETİ İLAÇ GİBİ GELDİ'
 
Hasta yatağında olmasına rağmen Diyarbakırspor'u takip ettiğini belirten Ali Yılmaz ise “Benim için en büyük moral Diyarbakırspor'un deplasmanda farklı galip gelmesi oldu. Tedavi olurken bile maçı takip ettim. Benim için en büyük tesiri gösteren ilaç olan bu galibiyetten dolayı teknik heyet ve futbolculara teşekkür ediyorum. Çok şükür durumun iyiye gidiyor. İnşallah maç gününe kadar taburcu olarak Derincespor maçına gideceğim. Bu anlamlı ziyaretten dolayı değerli büyüğüm Cemal Doğrul'a ve Diyarbakırspor teşekkür ediyorum. ” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT