1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'dan çifte teşekkür
Diyarbakırspor'dan çifte teşekkür

Diyarbakırspor'dan çifte teşekkür

DİYARBAKIR- Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta lider Diyarbakırspor'da başkan vekili Mehmethan Akan, Ankaragücü ve Yozgatspor kulüplerine teşekkür ederken, tartışma konusu olan maç biletleriyle ilgili de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nü göreve çağırdı.

A+A-
Ankaragücü Kulübü'nün Mert Pamukkaya transferi için kendilerinden bonservis bedeli almadığını belirten Akan, Kulüp Başkanı Mehmet Yeğin ve kulüp yönetiminin her konuda yardımcı olduğunu söyledi.
 
Akan, “Dostça ve kardeşçe bir tutum sergilediler. Yozgat deplasmanında çok iyi ağırlandık. Evimizdeymiş gibi rahattık. Yozgatspor yönetimi, taraftarları ve halkı anlamlı bir tablo çizdi. Atatürk Stadı'nda oynadığımız maçlarda 10 bine yakın taraftar olduğu görüntülerle sabit olmasına rağmen 3 bin bilet satılmış gibi gösterilmesinin mantıklı izahı yok. Bu konuda şüphelerimiz var. Taraftarın ve halkın tepkisi var. Cefakar taraftar cebinden para vererek kulübe katkı yapmak istiyorsa kimsenin bunu suistimal etmeye hakkı yok. Biz hırsızlık veya vurgun var demiyoruz ama ortada bir yanlış, ihmal olduğu gerçek. Bu işin sorumlusu olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü gereğini yaparak, bu konudaki şüpheleri ortadan kaldırmalıdır. Bunu yapmazlarsa zan altında kalacaklar. Kimsenin Diyarbakırspor'a zarar vermeye hakkı yok. Bu paralar yetimin ve yoksulun hakkıdır. Biz de gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.
 
(HA-YRT-BH-S)
 

HABERE YORUM KAT