1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'dan anma ve kutlama
Diyarbakırspor'dan anma ve kutlama

Diyarbakırspor'dan anma ve kutlama

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor, 16 Ekim 2008 tarihinde hayatını kaybeden eski yöneticilerden Haluk Buğdaycı'yı vefatının 7.yılı ve eski yöneticilerden İsmet Türker'in Şanlıurfaspor'da CEO'luk görevine getirilmesi nedeniyle açıklama yaptı.

A+A-
DİYARBAKIRSPOR'DAN ANMA VE KUTLAMA
 
'HALUK BUĞDAYCI'YI RAHMETLE ANIYORUZ'
Haluk Buğdaycı'nın Diyarbakırspor'a hizmet eden bir aileye mensup olduğu ifade edilen açıklamada,”Merhum Haluk Buğdaycı çeşitli dönemlerde Diyarbakırspor'da yöneticilik yapmanın yanı sıra yönetici olmadığı dönemlerde de maddi ve manevi katkılar sağlamıştır. Diyarbakırspor'da genel kaptanlık yapan Mustafa Buğdaycı'nın oğlu, çeşitli dönemlerde asbaşkanlık ve yöneticilik yapmanın yanı sıra yönetimde olmadığı dönemlerde de desteğini esirgememiş olan Hakan Buğdaycı'nın da ağabeyi olan merhum Haluk Buğdaycı'yı rahmetle anıyoruz.” denildi.
 
İSMET TÜRKER'İN ŞANLIURFASPOR'DA CEO OLMASI
Açıklamada, Diyarbakırspor'un eski Futbol Şube Sorumlularından ve yöneticilerinden olan İsmet Türker'in komlu ve kardeş kent takımı Şanlıurfaspor'da CEO olmasının da memnuniyetle karşılandığı ifade edildi. Açıklamada,”Hemşerimiz olan sayın İsmet Türker, Diyarbakırspor'da çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. Görev yaptığı kurum ve kuruluşlarda başarılara imza atarak Diyarbakır'ın yetiştirdiği önemli değerler arasında yer alan sayın İsmet Türker'in komşu ve kardeş Şanlıurfaspor'da bu önemli göreve getirilmiş olması kulübümüzü ve camiamızı mutlu etmiştir. Kendisine ve Şanlıurfaspor'a başarılar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

HABERE YORUM KAT