1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'da yeni teknik heyet açıklandı
Diyarbakırspor'da yeni teknik heyet açıklandı

Diyarbakırspor'da yeni teknik heyet açıklandı

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor'da düğmeye basıldı. Bu akşam kulüpte hareketli saatler yaşanıyor.

A+A-

İki Hafta önce göreve getirilen Ramazan Erin ve yardımcısı Erdal Elgörmüş bu akşam görevlerinden alındılar. Yönetim hiç vakit geçirmeden operarasyonun son adımını da atarak yeni teknik direktörü açıkladı.

Kulüp yönetiminden az önce yapılan resmi açıkalmada;

YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ MUSTAFA CEVİZ

Üç hafta önce Fethi Çokkeser'in istifa etmesinden sonra takım başına getirdiğimiz Ramazan Erin ve Erdal Elgörmüş'le bugün karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık Hiçbir şart öne sürmeden Diyarbakırlı olmanın verdiği özveri ile takımın başına geçerek takımı 3 maça hazırlayan hocalarımıza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Kulübün önünü açmak amacıyla Sivas Dört Eylül Belediyespor maçından sonra istifa etmek istediklerini söyleyen hocalarımızın bu talebi bizler tarafından kabul edilmeyerek yeni teknik direktörle devam etmeleri istenmiş ancak gerek kendileri ve gerekse yeni teknik direktörümüz Mustafa Ceviz bunu kabul etmemiştir.

Kulübümüz teknik direktör Mustafa Ceviz ile anlaşmıştır. Kurtalanspor,Muşspor,Şanlıurfaspor,D.Ç Divriğispor, Mardinspor,Kartalspor, Aksarayspor,Nazilli Belediyespor,Fethiyespor ,Tarsus İdmanyurdu ve Aydınspor 1923 takımlarında teknik direktörlük yapan 48 yaşındaki Mustafa Ceviz'in yarın sabah Diyarbakır'a gelerek takımın başına geçeceği açıklandı. Malatyalı olan Ceviz'in kendi ekibiyle çalışacağı, ekipte yer alan antrenörlerin yarın açıklanacağı kaydedildi.

HABERE YORUM KAT