1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'da Paralar ödendi
Diyarbakırspor'da Paralar ödendi

Diyarbakırspor'da Paralar ödendi

Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Adnan Öktüren, yarın kendi saha ve seyircileri önünde oynayacakları Orduspor maçı öncesinde taraftarlara önemli mesajlarda bulundu. Başkan Öktüren,

A+A-

Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Adnan Öktüren, yarın kendi saha ve seyircileri önünde oynayacakları Orduspor maçı öncesinde taraftarlara önemli mesajlarda bulundu.  Başkan Öktüren, “Futbolcuların alacaklarını ödedik. İyi bir de takım kurduk. Şimdi söz taraftarda, yarın ki Ordu maçında taraftarlarımız üstüne düşeni yapsın ve yanımızda bulunsun” dedi.

 

Diyarbakırspor bu gün kendi saha ve seyircisi önünde Orduspor ile oynayacağı ligin ilk maçına sorunsuz çıkmıyor. Lige şampiyonluk ve de ilk maça 3 puanla başlamak isteyen Diyarbakırspor Kulüp Başkanı Adnan Öktüren, Orduspor maçı öncesinde Yeşil- Kırmızılı camiaya önemli mesajlarda bulundu.

Başkan Adnan Öktüren, takım olarak çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve alacaklarının ödenmesinden sonra futbolcuların morallerinin doruk noktaya ulaştığını belirterek, “Kimsenin kulüpten tek kuruş alacağı kalmadı. Çok da iyi bir takım kurduk. Yarınki Ordu maçı için artık söz taraftarındır. Şimdi taraftarlarımızım yarınki maça gelerek takımlarını desteklemelerini istiyorum. 3 puan hedeflediğimiz bu maçta taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Gelsinler bizleri desteklesinler, bizler de kendilerine güzel bir galibiyet hediye edelim” diye konuştu.