1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'da Kamp Başladı
Diyarbakırspor'da Kamp Başladı

Diyarbakırspor'da Kamp Başladı

Diyarbakırspor devre arası hazırlık kampı için Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan Le Chateau De Prestige Hotelde kampa girdi.

A+A-

Diyarbakırspor devre arası hazırlık kampı için Antalya'nın Kemer ilçesinde bulunan Le Chateau De Prestige Hotelde kampa girdi. 

Diyarbakırspor 23 kişilik futbolcu kadrosuyla Bugün ilk antrenmanını Teknik Direktör Rafet İyem nezaretinde gerçekleştirdi.İlk antrenmana Milli Takım hazırlık kampında bulunan 4 futbolcu katılmadı. 

Diyarbakırspor kampı ikinci yarının ilk haftasında 20 Ocak'ta Diyarbakır'da oynayacağı Keçiörengücü maçına kadar Antalya'da devam edecek.

RAFET İYEM ''Çok Çalışmalıyız''

Kampın başlaması ile ilgili görüşlerini aldığımız Teknik Direktör Rafet İyem,kamp boyunca çok çalışacaklarını en az 3 hazırlık maçı yapacaklarını söyledi.

İyem,''Hazırlık kampımız bugün başladı.18 Ocak'ta Diyarbakır'a döneceğiz,Antalya'da güzel bir hotel'de  şartların elverişli olduğu bir ortamda ilk antrenmanımızı sabah yaptık,Murat Kürüm ,Süleyman Baykuş ve Hikmet Arslan devre bitmeden ayrılmıştı. Bunların dışında Milli takım hazırlık kampında bulunan oyuncularımızında aramıza katılmasıyla ideal kamp kadromuz tamamlanacak. eksiğimiz yok. İdman olarak da güçlenmeye ihtiyacımız var bunun için çok iyi bir hazırlık devresi geçirmek zorundayız.Ligdeki durumumuz maalesef Dezavantajlı bir durum bizler bu durumu aşmak için çok çalışmalı ve ikinci yarıda başarılı olup Diyarbakırsporu bir an evvel mevcut durumundan yukarılara taşımak zorundayız,bunun çabasını vermeliyiz. özel maçlara da önem veriyoruz. En az 3 maç yapmak için burada kamp yapan takımlarla görüştük. Keçiören maçına kadar hazır olacağız.'' dedi.

Yılmaz Börükoçin

Diyarinsesi.Org/Özel Haber

 YYy