1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'da iki imza
Diyarbakırspor'da iki imza

Diyarbakırspor'da iki imza

Diyarbakırspor'da seçmelerin sona ermesinin ardından, transfer taarruzu başlıyor.

A+A-

Futbol Şube sorumlusu ve Basın Sözcüsü Ramazan Tugay yaptığı açıklamada, bir çok oyuncu ile görüşmelere başladıklarını Kaleci Veysi ve Oktay Kahraman ile kesin olarak anlaştıklarını söyledi.

Tugay, "Seçmelere çok yoğun bir ilgi olması bizi çok mutlu etti. Bu aşamadan sonra transferler ve kamp programımız belli olacak. Takımımız ilk hafta Diyarbakır'da top başı yapacak, ardından yönetimimizin belirleyeceği bir yerde kamp yapacak. Şampiyonluk özlemimiz var, BAL Liginde çok iyi ekipler var ama Diyarbakırspor'un kaybedecek zamanı yok. Bu sezon bu ligin misafiri olacağız. Maçlarımızı da Atatürk Stadında oynayacağız, taraftarlarımız bizlere destek olsunlar.

DESTEK ARAYIŞINA DEVAM

Ayrıca geçtiğimiz hafta kentimize gelen Bakanlar ve Milletvekillerimize sorunları anlattık destek istedik. Özellikle Sayın Bakanımız Mehdi Eker'e forma takdiminde gerçekten çok onurlandı. Destek olacağının sözünü bizlere verdi. Basından bizlerde takip etitğimiz kadarıyla bir çalışmanın başladığını duymak gerçekten bizleri mutlu etti. Çok acil olarak çözülmesi gereken sorunlarımız var. Başkanımız ve Yönetimimiz ile birlikte Ankara'da sayın Bakanımızı ve vekillerimizi ziyaret edeceğiz.. Diyarbakırspor'un yaşatılması için elimizden geleni yaptığımız herkes bilsin. Bu Kulübü yaşatmak boynumuzun borcu olsun"

TRANSFERLERİ GERÇEKLEŞEN OYUNCULAR:

Veysi SÜNGÜ (1981 Doğumlu)  Diyarbakırspor Altyapı- Diyarakır Büyükşehir BS, - Erganispor, Kayapınar ve Yeni Diyarbakırspor

Oktay KAHRAMAN- (1977 Doğumlu) -Yeni Diyarbakırspor - Bismil Belediyespor

BU HABER SADECE DİYARİNSESİ.ORG'DE

HABERE YORUM KAT