1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'da hoca belli oldu
Diyarbakırspor'da hoca belli oldu

Diyarbakırspor'da hoca belli oldu

Diyarbakırspor A.Ş’yi 20015-2016 sezonunda çalıştıracak teknik heyet belli oldu. Daha önce Ünyespor,Bayrampaşaspor ve İstanbulspor'u 2.Lig'e taşıma başarısını gösteren teknik direktör Bülent Demirkıranlı ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

A+A-

DİYARBAKIRSPOR A.Ş’DE YENİ TEKNİK DİREKTÖR  BÜLENT DEMİRKIRANLI
BAŞKAN İLHANLI :"ŞAMPİYONLUKLAR YAŞAYAN BİR TEKNİK DİREKTÖRE TAKIMI EMANET ETTİK"
DEMİRKIRANLI :"AMACIMIZ BU BÜYÜK CAMİAYA ŞAMPİYONLUK YAŞATMAK"

 Geçen sezon İstanbulspor'u 3.Lig 1.Grup Play-Off'unda şampiyon yaparak 2.Lig'e taşıyan deneyimli teknik adam,başkan  Feyzi İlhanlı'nın hazır bulunduğu İstanbul'daki törende resmi sözleşmeye imza attı. Demirkıranlı'nın yardımcı antrenörlüğünü Behçet Lukumcu yaparken, kaleci antrenörlüğü görevini Uğur Bekir Sözübek yerine getirecek.

"BÜLENT HOCANIN BİLGİ VE BİRİKİMİNE İNANIYORUZ"
Başkan  Feyzi İlhanlı,takımı şampiyonluklar yaşamış bir teknik adama teslim ettiklerini söyledi. İlhanlı,"Son iki sezonda şampiyonluğu Play-Off'ta kaybettik. Geçen sezon haksızlığa maruz kaldık ve şampiyonluğumuz gasp edildi. Ama her şeye rağmen hayat devam ediyor. Geçen yıllardan dersler çıkararak bu sezon daha iyi olacağız inşallah.Diyarbakırspor ismi bulunduğu ligde her zaman şiampiyonluğa oynar ve favori olur.Bundan kimsenin endişesi olmasın. Bülent hocanın kariyeri ortada. Kendisini 2.Lig'den isteyen takımlar vardı,biz konuştuk ve bizi tercih etti. Hocamızın bilgi ve birikimine güveniyoruz. Zaman kaybetmeden transfere yöneleceğiz. Geçen yıllardan farklı olarak transfer komitesi oluşturuyoruz ve bu komite teknik heyetin bilgisi dahilinde çalışma yapacak. İç transferde hocamızla da hemfikiriz ve iskelet kadroyu koruyacağız. Dış transferde nokta takviyeler yaparak şampiyon olacak ekibi kuracağız. Tüm camiamızın desteğini bekliyoruz. Umutsuzluk ve karamsarlık yerine daha fazla kenetlenerek hedefe ulaşalım.Başarı için bunu yapmamız şart." dedi.

"YENİ BİR ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İÇİN GELDİM"
57 yaşındaki Trabzonlu teknik direktör Bülent Demirkıranlı ise kariyerine yeni bir şampiyonluk eklemek istediğini söyledi. Diyarbakır'ın büyük,Diyarbakırspor'un da büyük bir camia olduğunu kaydeden Demirkıranlı,"Son yıllarda 3 takımla şampiyonluk yaşadım. Bir çok teklif geldi. Bunlar arasında en anlamlı olanı Diyarbakırspor'dan geldi. Büyük bir kent ve sporda önemli mazisi olan bir camia. Yeni bir şampiyonluk yaşamaya geldim. Hep beraber mücadele edeceğiz. Camia,taraftar,yönetim ve takım bütünlüğü oluşturarak inşallah hedefe ulaşacağız. Çok transfer yapmak marifet değil. Doğru transfer yapacağız. Takımın iyi bir kadrosu var,bunu koruyarak gerekli takviyeler yapacağız. Başarıyı bu kadar çok isteyen başkan ve taraftarı mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız." diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler