1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'da gidişat süper
Diyarbakırspor'da gidişat süper

Diyarbakırspor'da gidişat süper

Spor toto 3 .lig 2. Gurup takımlarından Yeni Diyarbakırspor,'da her şey yolunda gidiyor, gidişat süper.

A+A-

Geçen haftanın Erzincan Refahiyespor maçının galibi Yeni Diyarbakırspor, dikkatleri çevirdiği Pazar günü deplasmanda oynayacağı Çankırıspor maçının idmanlarını tatamlamak üzere Yeşil – Kırmızılı takım Teknik Direktör Mustafa Ceviz nezaretinde Atatürk stadında yaptığı antremanda Çankırıspor maçının provasın yaptı.

Teknik Taktik ağırlıklı ve pozisyonlu ceza atışları ağırlıklı kıran kırana geçen çift kale maç yaptılar.Yeşil – Kırmızı futbolcuların moralerinin yüks ek oluşu maçın atmosferini dahada zevklendiriyordu.

Yaklaşık iki saat süren idman boyunca yüzler gülüyordu. Teknik Direktör Mustafa Ceviz,yaptığı açıklamada, her maçın kendileri için aynı olduğunu belirterek, “ her zaman dediğimiz ve yaptığımız gibi,bizim için rakip rakiptir. Güçlü, güçsüz diye bir ayırım yapmam ve yapmayız da.Pazar günü deplasmanda Çankırıspor ile karşılaşacağız.Cuma günü öğleden sonra son çalışmaması yapıp Cumartesi günü kentten ayrılacağız.

Bu maçımızada galibiyet için gidiyoruz. Bunuda başaracak güce sahibiz. Gün geçtikçe sağlam adımlarla hedefimize varıyoruz “ dedi.

 

(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT