1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'da Eyüp mesaisi yoğun şekilde sürüyor
Diyarbakırspor'da Eyüp mesaisi yoğun şekilde sürüyor

Diyarbakırspor'da Eyüp mesaisi yoğun şekilde sürüyor

DİYARİNSESİ.ORG- Dardanelspor maçının ertelenmesinden sonra 18 Ekim Cumartesi günü deplasmanda yapacağı Eyüpspor maçını düşünmeye başlayan Diyarbakırspor'da takıma izin verilmezken, hazırlıklar yoğun tempoda devam ediyor.

A+A-
DİYARBAKIRSPOR'DA EYÜPSPOR HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR..
TAKIM,BAKIM ÇALIŞMASI TAMAMLANAN İDMAN SAHASINA KAVUŞTU
 Sabah kulüp binasındaki kondisyon merkezinde kuvvet çalışması yapan Diyarbakırspor, öğleden sonra ise Seyrantepe tesislerinde taktiksel idmanlar yaparak Eyüpspor'a bileniyor.
 
İDMAN SAHASI YENİDEN HİZMETTE
Yıpranan bölümlerine yeni tohum ekilerek çimlendirilen ve bakıma ihtiyaç duyan diğer bölümleri de bakımdan geçirilen Seyrantepe tesislerinin yeniden hizmet vermeye başlaması saha sıkıntısı nedeniyle geçen haftalarda sorun yaşayan Yeşil-Kırmızılı takımı rahatlattı. Teknik heyet ve futbolcular sahanın yeni halinden memnun kaldı.
 
ERTELEME ATATÜRK STADI'NA YARADI
Bu arada sakatlığı geçen Abdullah takıma dahil olurken, şehir dışındaki tedaviden sonra kente dönen Ali Setirekli'nin sağlık ekibi nezaretinde yapacağı iki haftalık güçlendirme çalışmalarından sonra takımla idmanlara başlayacağı kaydedildi.
Öte yandan Dardanelspor maçının ertelenmesi bakıma alınan Atatürk Stadı'na yaradı. Saha zemininin 22 Ekim Çarşamba günü Atatürk Stadı'nda yapılacak Halide Edip Adıvarspor maçına kadar istenilen seviyeye geleceği tahmin ediliyor.

HABERE YORUM KAT