1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırsporda Cezalar İptal Edildi
Diyarbakırsporda Cezalar İptal Edildi

Diyarbakırsporda Cezalar İptal Edildi

Diyarbakırspor'da üç hafta üst üste gelen mağlubiyetler sonrası futbolculara kesilen cezalar, bu haftaki Malatyaspor galibiyeti sonrası, yönetim tarafından iptal edildi.

A+A-

 Diyarbakırspor'da üç hafta üst üste gelen mağlubiyetler sonrası futbolculara kesilen cezalar, bu haftaki Malatyaspor  galibiyeti sonrası, yönetim tarafından iptal edildi.

Geçtiğimiz hafta sahasında Malatyaspor'u mağlup eden yeşil - kırmızılı ekip, üç hafta üst üste aldığı yenilginin ardından galibiyetle tanışmıştı.

Diyarbakırspor, üç hafta sonra aldığı galibiyetin sevincini yaşıyor. Taraftarı karşısında sayısız gol kaçırmasına rağmen sahadan galibiyetle ayrılan takımda moraller düzelirken, futbolculara önceki hafta verilen cezadan vazgeçildi. Bu arada Diyarbakırspor, hafta sonu deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını teknik direktör Coşkun Demirbakan nezaretinde sürdürdü.

Futbolcuların, galibiyetin ardından geçtiğimiz hafta yapılan kongrede oluşan yeni yönetimin primleri artırması ve verilen cezaları affetmesi nedeniyle oldukça neşeli oldukları gözlendi.

Teknik Direktör Coşkun Demirbakan, Malatyaspor karşısında farklı bir galibiyeti kaçırdıklarını söyledi. Ligin ilk üç haftasında yenilgi yüzü görmediklerini son galibiyetle o günlere yeniden döndüklerini anlatan Demirbakan, deplasmanda da galibiyetle döneceklerini dile getirdi. Malatyaspor maçında taraftarın önemini bir kez daha anladıklarını anlatan Demirbakan, taraftarlara teşekkür etti.

Demirbakan,"Son haftalarda istemediğimiz sonuçları aldığımız için üzgündük. İnşallah Malatya galibiyeti bir başlangıç oldu. Futbolcularımı başarılı performanslarından ötürü kutluyorum. Biz iyi takımız ancak şansızlıklar yaşadık. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız." şeklinde konuştu.