1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'da 5'er yıllık imzalar atıldı
Diyarbakırspor'da 5'er yıllık imzalar atıldı

Diyarbakırspor'da 5'er yıllık imzalar atıldı

Spor Toto 3.Lig 3.Grubun iddialı ekiplerinden Diyarbakırspor AŞ'de altyapı hocaları ile anlaşmalar tamamlandı.

A+A-

DİYARINSESİ ÖZEL İÇERİK - Ligin ilk yarısını liderin 3 puan ardından 33 puanla 2.sırada tamamlayan şampiyonluğun en güçlü ekiplerinden Diyarbakırspor AŞ yarının plan ve hazırlıkları içinde projelerini hayata geçiriyor.

Kulüp altyapıdan sorumlu asbaşkan Servet Can yaptığı açıklamada, günü birlik düşünmediklerini, yarının temellerini oluşturacak işer yaptıklarının altını çizerek şunları söyledi: "Diyarbakırspor AŞ olarak, sadece bugünü değil yarın bu kulübün kendi oyuncularını yetiştirebileceği bir altyapı oluşturmanın hazırlıklarını yapıyoruz. Çok değerli hocalarımızla bugün 5'er yıllık proffesyonel anlaşmalarımızı yaptık. Hepsi bu kentin sporunun içinden gelen, gençlerimizi çok tanıyan kendi kültürümüzü taşıyan hocalarımıza bu işi teslim ettik. Diyarbakırspor'a gönül verenlere şunu söylemek isterim, kısa vadeli günübirlik başarı değil, sağlam kendi oyuncusunu yetiştirebilen bir kulüp geliyor." 

Diyarbakırspor'da altyapıda görev yapacak hocalar, Remzi Kızgın, Murat Yerimlieş, Fehmi Kalender, Süleyman Çetin ve Mehmet Akalın olduğu öğrenildi.

HABERE YORUM KAT