1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'a böyle mi sahip çıkıyorsunuz, Rezalet!
Diyarbakırspor'a böyle mi sahip çıkıyorsunuz, Rezalet!

Diyarbakırspor'a böyle mi sahip çıkıyorsunuz, Rezalet!

DİYARBAKIR - Diyarbekirspor bu defa da cinsiyet değiştiren biriyle ilişki yaşayan oyuncusu Gökhan Çıra'nın haberleriyle çalkalanıyor.

A+A-

DİYARBAKIRSPOR MİSYONUNA SAHİP ÇIKMAK?

Efsane Diyarbakırspor'un yerini doldurmak o misyonu yüklenmek için yola çıkan ve milyonlarca taraftarı olan Yeşil-Kırmızılı camia şok içinde.

Diyarbekirspor'da top koşturan Gökhan Çıra isimli oyuncu, önceki ismi Okan olan ancak daha sonra ameliyat olarak cinsiyet değiştirerek kadın olan Selin Ciğerci ile aşk yaşıyor.

Bugün ulusal medyada manşet manşet resimleri düşen, cinsiyet değiştirerek bayan olan Selin Ciğerci haberlerinde Diyarbekirspor'un da ismi medyaya yansıdı.

Elbette özel hayat kişiye hastır, ancak adı geçen oyuncu milyonlarca taraftarı olan bir kulübün adıyla bu şekilde haberlere malzeme olup manşet oluyorsa, toplumu elbtete ilgilendirir... 

Bu haberler gün boyu ulusal gazete ve internet sitelerinde gösterime girmesine rağmen Diyarbekirspor Yönetimi ise konuyla ilgili sessizliğini koruyor.

REZALET DİZ BOYU

8522703.jpg

 

Ulusal Spor Gazeteleri ve Posta Gazetesinde yayınlalan boy boy resimlerde Diyarbekirsporlu Gökhan Çıra isimli oyuncu,  Cinsiyet değiştirerek kadın olan Selin Ciğerci ile aşk yaşıyor haberleriyle çalkalanıyor.

REZALET

Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin Diyarbekirsporlu futbolcu Gökhan Çıra ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

8522696.jpg
 
Eskiden adı Okan'dı. Şimdi Selin Ciğerci. Cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu. Babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi. Bir dönem cinsiyet değiştirme ameliyatı ile gündemde olan Selin Ciğerci şimdi de aşk hayatıyla gündemde.

8522697.jpg


İKİLİNİN AŞKI SOSYAL MEDYADAKİ FOTOĞRAFLARLA ORTAYA ÇIKTI
Diyarbekirspor'da top koşturan 21 yaşındaki futbolcu Gökhan Çıra'nın, sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile aşk yaşadığı sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflardan ortaya çıktı.

8522697.jpg
 

Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirme operasyonu yaşamadan önce adı Okan'dı.
DJ'lik yapan Selin Ciğerci'nin babası da ünlü bir hazır giyim markasının sahibi.

8522698.jpg


DAHA ÖNCE "FUTBOLCU SEVGİLİM OLDU" DİYE AÇIKLAMA YAPMIŞTI
Sosyal medyada birçok takipçisi bulunan Selin, daha önce POSTA'dan Suna Akyıldız'a verdiği röportajda "Futbolcu sevgilim oldu" diye açıklama yapmıştı.
 
Öte yandan Selin Ciğerci verdiği röportajda sevgililerinin arasında bir de belediye başkanı olduğunu belirtmişti. 

8522705.jpg8522704.jpg

KAYNAKLAR: MİLLİYET, HABERTÜRK, POSTA GAZETESİ, FOTOSPOR GAZETESİ , HABERLER.COM - İNTERNET HABER