1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'a Avrupa'dan sponsor
Diyarbakırspor'a Avrupa'dan sponsor

Diyarbakırspor'a Avrupa'dan sponsor

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Diyarbakırspor'a, Avrupa'da faaliyet gösteren bir firmadan sponsorluk desteği geliyor.

A+A-

Diyarbakırlı bir aileye mensup olan şirketle her konuda anlaştıklarını belirten Diyarbakırspor Başkanı Feyzi İlhanlı, bir kaç gün içinde bunu kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi.

"HER KONUDA ANLAŞTIK"
Diyarbakırspor'u kendi ayakları üzerinde duran ve kalıcı gelir kaynakları olan bir kurum haline getirmeye çalıştıklarını vurgulayan İlhanlı, "Bize sponsor olan aile, hem Diyarbakırlı hem de Avrupa'da ticari faaliyetleri olan bir şirket. Her konuda anlaştık. İkinci yarıda onların isminin yer aldığı forma ve reklamlarla sahaya çıkacağız. Bir kaç güne kadar kendileriyle beraber açıklayacağız. Şu ana kadar her şeyi kendi imkanlarımızla yaptık. Kimseden tek bir kuruş destek istemedik. Ama bu iş böyle gitmiyor. Hedef ve vizyon büyüdükçe giderler de artıyor. Bu anlaşma bu açıdan önemli oldu. Aynı duyarlılığı tüm hemşehrilerimizden bekliyoruz. Diyarbakırspor'da geçmişte yaşanan sıkıntıları bir daha olmamak üzere aşmak istiyoruz. Kendi ayakları üzerinde dursun ve güçlü bir ekonomisi olsun istiyoruz. Şu an için futbolculara borcumuz yok. Gerekli ödemeleri yaptık. İkinci yarıda şampiyon olmak için tüm ekonomik imkanları zorlayacağız" dedi.

FORVET ARAYIŞI DEVAM EDİYOR
Öte yandan, kamp çalışmalarına Antalya'da devam eden Diyarbakırspor'un bir forvet futbolcusu alarak transferi kapatacak. Transferle ilgili açıklama yapan Diyarbakırspor Sportif Direktörü Vedat Tanrıverdi, "Şu ana kadar 3 transfer yaptık. Bir forvet alarak bu işi noktalayacağız. Böylece istediğimiz mevkilere takviye yapmış olacağız. İkinci yarıda her şey çok daha güzel olacak" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT