1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor ya şampiyon ya şampiyon!
Diyarbakırspor ya şampiyon ya şampiyon!

Diyarbakırspor ya şampiyon ya şampiyon!

Spor Toto 3.lig 2. Grubunda mücadele eden Diyarbakırspor’un taraftarları kulüplerinden artık bir üst lige çıkmasını istiyorlar.

A+A-

“ DİYARBAKIRSPOR YA ŞAMPİYON YA ŞAMPİYON DİYORLAR”.

Diyarbakırspor taraftarları artık takımlarını 3.ligde görmek istemiyor. Bir üst lige çıkmasını istiyor. Her sezon sonunda bir aksilik çıkıyor ve yine öbür sezon bekleniyor. Diyarbakırspor’u canı kadar sevdiklerini söyleyen bir gurup taraftar adına konuşan Yavuz  Sarper, “  2 Milyon nufüslü kentimizin tarihi başarılarla dolu kentimizin takımı 3.ligde mücadele ediyor. Eğer böyle devam edersede bir üst lige veya üst liglere hiçte çıkamaz. Hep yerimizde sayarız.Futbolde başarılı bir takımın olabilmesi için başarılı bir transfer yapılması gereklidir.

Öyle olursa sezon ortasında şampiyonluğunu ilan edersin, tüm rakipler senden çekinir. Yani  şampiyonluk konusu varsayımlara  bırakılmamalı.Her sezon bir durum ortaya çıkıyor.Bunların  olmaması için atını sağlam kazığa bağlarsan hiç bi şey olmaz. Takımımızda 6 maç cezalı olan futbolcularımızda dahil 7 sporcumuzun sözleşmesi sona eriyor. Bunlar7a içerisinde olmak kaydıyla kalması istenen toplam sporcu sayısı16 kişi. Yeni gelen teknik heyet ile yönetim ince eleyip sık dokumalıdırki emekler boşa gitmesin. Taraftarların ümitleri yok olmasın.

Biz yinede diyoruz iyi transfer yapılmazsa akılcıl davranılmazsa yine aynı şeyler olur 3.lige kalırız.Takımımız 19 Temmuz’da Bolu Esentepe’de 12 Ağustos’a kadar yeni sezon hazırlıkların yapacak. 23 Temmuz’da başlayacak lige çok iyi başlayıp aynı çizgide devam etmeliyizki hedefe çabuk ulaşılsın. Bunu herkesin çok iyi bilmesini istiyoruzki, artık Diyarbakır’lıların başarısızlığa ve 3. Lige tahamülü kalmamıştır. Az konuşup çok iş yapılmalıdır “ dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler