1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor Vali Kıraç'ı ziyaret etti
Diyarbakırspor Vali Kıraç'ı ziyaret etti

Diyarbakırspor Vali Kıraç'ı ziyaret etti

DİYARINSESİ ÖZEL HABER - Spor Toto 3.Lig ekibi Diyarbakırspor'un kentle bütünleşme projesi kapsamında ilk ziyaretini İl Valisi Cahit Kıraç'a gerçekleştirildi.

A+A-
DİYARBAKIRSPOR'DAN BİRLİKTELİK ZİYARETİ
 
Diyarbakırspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Yapıcı, Asbaşkan Şeyhmus Şenyiğit, 
teknik heyet ve futbolcularla birlikte İl Valisi Kıraç'ı makamında ziyaret ettiler. Diyarbakırspor AŞ Başkanı İhsan Yapıcı yanlarında getirdikleri Vali Cahit Kıraç'ın isminin yazılı olduğu 21 numaralı formayı Kıraç'a hediye ettiler.
 
VALİ KIRAÇ TEK TEK TANIŞTI
 
Samimi ve sıcak bir şekilde konuklarını ağırlayan Vali Kıraç daha sonra futbolcularla tek tek tanıştı.  Vali Kıraç Diyarbakırspor'un bu ligde olmaması gerektiğini söyledi ve şunları ifade etti "Çünkü Diyarbakırspor bir değerdir ve yıllarca hep üst liglerde mücadele etmiş  büyük bir kulüptür. Geçen sezon konya da oynanan Playoff' final maçında rakibine Şansız bir şekilde  kaybederek ikinci lig kapısında dönmüştür. Temennimiz odur ki Diyarbakırspor'un bu sezon ikinci lige direk çıkmasıdır.Geçen sezon Diyarbakırspor taraftarları tüm Türkiye'ye centilmenlik örneği göstermiştir. Bu sezonda kendilerinden aynı centilmenliği beklediğini ifade etti.
Diyarbakır'daki tüm kent dinamiklerinin Diyarbakırspor etrafında birleşmesi gerektiğini söyleyen Kıraç, burada kulbünün maddi ve manevi yükünü tek başına sırtlayan Feyzi İlhanlı'yada teşekkür etti.
 
Makamdan ayrılmadan önce de kısa bir açıklama yapan İhsan Yapıcı  kendilerini kabul eden Vali  Kıraç'a yönetim kurulu adına teşekkür ederek Diyarbakırspor'un açılış maçına davet etti.
 
Vali Kıraç fırsat buldukça Diyarbakırspor'un maçlarını kaçırmayacağını, açılış maçına mutlaka geleceğini belirti. Daha sonra Diyarbakırspor takım otobüsünün önünde hep birlikte toplu halde hatıra fotoğrafı çektirdiler. 
 
20140820_102533.jpg
 
20140820_104918.jpg
 
20140820_105341.jpg
 
20140820_105442.jpg

HABERE YORUM KAT