1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor ümitsiz yola çıktı
Diyarbakırspor ümitsiz yola çıktı

Diyarbakırspor ümitsiz yola çıktı

Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbakırspor, ligde oynayacağı 9'uncu maçına da ümitsiz gitti.Çarşamba günü sahasında oynadığı Gümüşhanespor maçını farklı bir sonuçla kaybeden,

A+A-

Diyarbakırspor'da moraller bozuk. Ligde oynadığı 8 maçını da kaybederek ligin alt sırasında bulunan Diyarbakırspor, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Çorum Belediyespor maçına moralsiz gitti.
Diyarbakırspor Teknik Direktörü Fehmi Çağlar, Çorum Belediyespor maçına puan ümidi ile gittiklerini belirterek, “Diyarbakırspor'un üzerine kara bulutlar çökmüş durumda, sezon başından beri yaşadığı olumsuzlar nedeniyle puansız bir durumda. Bir maçımıza da ekonomik nedenle çıkamadık. Pazar günü deplasman da Çorum Belediyespor ile karşılaşacağız. Puan ümidiyle çıkacağız ama şansızlık yakamızı bırakmıyor. Bakılım sonumuz ne olacak” dedi.


Diyarbakırspor Kulüp Müdürü İsmet Marsil ise, Diyarbakırspor'un kritik bir durumda olduğuna değinerek, “Çeşitli yerlerden para isteyerek zar zor deplasman masraflarını karşılıyoruz. Bu maçımızda böyle oldu. Uçak masrafları ayrı bir yerden, diğerleri ise başka şahıslardan. Bu şekilde devam edemez bence. Artık bu kötü gidişata birilerinin dur demesi gerekmektedir. Yazık çok yazık 2 milyon nüfuslu bir büyük şehirin takımı adım adım amatör lige düşüyor. Diyarbakırspor konusunda tüm yetkilileri ve iş adamların göreve davet ediyoruz. Eskiden olduğu gibi bu kulübe sahip çıksınlar. Yeter artık bu çile” şeklinde konuştu.
(MG-RB)