1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor transfer için kolları sıvadı
Diyarbakırspor transfer için kolları sıvadı

Diyarbakırspor transfer için kolları sıvadı

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor ilk yarının sona ermesiyle birlikte harekete geçti.

A+A-
Sezona büyük umutlarla başlayan Yeşil-Kırmızılı ekipte sezon başında transfer edilen ancak bekleneni veremeyen  Emre Karaman, Hasan Üstünkaya, Hasan Güler ve Mehmet İpek'in sözleşleşmeleri karşılıklı olarak fesh edilerek gönderildiler.   
 
Sözleşmeleri fesh edilen 4 oyuncudan sonra Yeşil – Kırmızılı takımdan gönderilecek diğer futbolcularla ilgili teknik heyetin raporu ve yapılacak transferlere göre hareket edileceği belirtildi.  
 
6 Ocak'ta başlayıp 2 Şubat'ta sona erecek ara transfer dönemi için çalışmalar hızlandırıldı. 2.Lig takımlarında forma giyen bazı futbolcularla prensip anlaşmasına varıldığı, anlaşmaya varılan futbolcuların kendi takımlarında doğrudan oynayan ancak ekonomik nedenlerle ayrılma aşamasına gelen oyuncular olduğu belirtildi.
 
YILMAZ İSTANBUL'A KARARGAH KURDU
 
Ligin son 2 karşılaşması öncesi göreve getirilen Genel Menajer İsmet Yılmaz'ın hiç vakit geçirmeden bazı isimlerle temasa geçtiği ve üst liglerde oynayan, isimleri gizli tutulan bazı isimlerle prensip anlaşması sağlandığı öğrenildi. Bu oyuncuların transferi için elini çabuk tutmak isteyen ve hata yapmak istemeyen Diyarbakırspor yönetimi teknik heyetten gelecek rapora göre hareket edecek. Yılmaz'ın bu amaçla önümüzdeki hafta başkanla görüşme için İstanbul'a geçeceği ve durumu masaya yatıracakları öğrenildi.
 
KAYNAK:DİYARİNSESİ.ORG
 

HABERE YORUM KAT