1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor Taraftarları Kartal'ı İnletecek
Diyarbakırspor Taraftarları Kartal'ı İnletecek

Diyarbakırspor Taraftarları Kartal'ı İnletecek

Maçın naklen yayınlanmayacağı açıklanırken,İstanbul'da bulunan Diyarbakırlıların her zamanki gibi yine maça büyük ilgi gösterip Kartal stadını doldurması bekleniyor.

A+A-

Kartalspor kulübü Cumartesi günü saat 15.00'da başlayacak maçın bilet fiyatlarını kendi resmi sitesinde duyurdu. Maç günü satılacak biletler Kartalspor taraftarları için 5 YTL (kale arkası) ve 20 YTL (kapalı) olarak açıklanırken,Diyarbakırsporlu taraftarlar maraton tribünde 15 YTL ödeyerek takımlarını destekleyebilecek. Maçın naklen yayınlanmayacağı açıklanırken,İstanbul'da bulunan Diyarbakırlıların her zamanki gibi yine maça büyük ilgi gösterip Kartal stadını doldurması bekleniyor. Maçın naklen yayınlanmayacağı açıklanırken,İstanbul'da bulunan Diyarbakırlıların her zamanki gibi yine maça büyük ilgi gösterip Kartal stadını doldurması bekleniyor.

Bu arada Birinci transfer döneminin son günlerinde görüşme halinde oldukları kulüplerle anlaşıp kiralık gidemeyen ve yaklaşık 1.5 aydır A takımla idmana çıkmayan Erhan Ölker ve Melik Balkaş'a yönetimden iyi haber geldi. Yönetimin onay vermesi üzerine teknik heyet her iki futbolcuyu da idmanlara davet etti. Dün takımla idmana çıkan genç futbolcuların bu durumdan memnun kalarak morallerinin düzeldiği gözlenirken;her iki futbolcu da kadroya girmek için ellerinden geleni yapacaklarını,bunda başarılı olmamaları halinde ise devre arasında başka kulüplere kiralık gideceklerini dile getirdiler.