1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor taraftarları da sabırsızlandı
Diyarbakırspor taraftarları da sabırsızlandı

Diyarbakırspor taraftarları da sabırsızlandı

Spor Toto 3.lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor’un geçen sezonu yine önceki sezon gibi Play – Ofta kaybetmesi, 2 sezondur başarısız bir çizgi çizmesi Yeşil - Kırmızılı taraftarları fazlasıyla üzmüştü.

A+A-

Şimdi artık 2015- 2016 Futbol sezonunda,başarılı ,şans faktörünü yenecek,iyi bir teknik direktörle, süper bir kadro kurulmasını isteyen Yeşil – Kırmızılı bir grup tarftarın adına bir açıklama yapan Umut Saner ile Metin Güven, “ Bizler daima Diyarbakırspor’un başarısın isteyen,dededen ,babadan, kardeşlerimizden ve akrabalarımızdan , hemşerilerimizden gelen büyük Diyarbakırspor sevgisini sürdürüyoruz.

Fakat bu üç sezondur sanki kabir azabı çekiyoruz. Hiçbir kimse sahiplenemez canımız kadar sevdiğimiz kulubümüze. Bizler laf olsun torba dolsun diye, millet işte görsün ama başarı olmasın sistemini istemiyoruz. Bundan da fazlasıyla bıktık. Herkes kendini biribirinden fazla akıllı görüyor. Biz artık Diyarbakırspor’un sansasyondan,pravakasyondan uzak olmasını istiyorum.

 

Bu iş artık bir sonuca varmalı,deneyimli bir teknik heyet ile süper bir transfer. Artık iş şansa ve son maçlarda hakeme bırakılmasın. Sezon başından beri işler sıkı tutulsun ve sezon sonuna hiçbir şey bırakılmasın. Hiçbir Diyarbakır’lı takımının kötülüğünü istemez,laf ebeliğiylede işler yürütülmemeli. Diyarbakırspor’un başarısı için herkesin birlik beraberlik içerisinde olması gerekmektedir “ dediler.

HABERE YORUM KAT