1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor Store nihayet açılıyor
Diyarbakırspor Store nihayet açılıyor

Diyarbakırspor Store nihayet açılıyor

DİYARİNSESİ.ORG -Diyarbakırsporlu taraftarların kulüpten istediği ve lisanslı ürünlerin satılacağı Diyarbakırspor Store projesi nihayet açılıyor.

A+A-
Kulüp Yönetiminden yapılan açıklamada, kulübe gelir getirmek amacıyla çalışmalarına başlanan Diyarbakırspor Store ve spor malzemeleri satış mağazasının da en kısa zamanda hizmete gireceği vurgulandı.
 
Açıklamada,”Büyük Diyarbakırspor'a büyük projeler yakışır. Gerek yerinde gerekse internet üzerinden satış yapacak store ve mağaza için çalışmalar bitmek üzere. Amacımız Diyarbakırspor'un lisanslı ürünlerini kaliteli şartlarda ve ucuz rakamlarla taraftarlarımıza ulaştırmaktır. Bir yandan Diyarbakırspor sevgisini aşılarken, diğer yandan kulübümüze gelir kaynağı yaratmış olacağız. Store ve lisanslı ürünler satış merkezi için Atatürk Stadı karşısında yer belirledik. Ürünler için gerekli siparişler verilmiştir. Yakın zamanda store ve mağazanın açılışını yaparak halkımızla buluşturacağız. Zamanla kent merkezinde başka noktalarda,ilerleyen dönemlerde ilçelerde ve yakın illerde de mağaza açmayı planlıyoruz.”ifadeleri kullanıldı.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum