1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor sevgisi babadan oğula devam
Diyarbakırspor sevgisi babadan oğula devam

Diyarbakırspor sevgisi babadan oğula devam

Diyarbakırspor sevgisi 1968 yılından beri babadan oğlula devam ediyor.

A+A-

1968 Yılında Yıldız ve Dicle isimli amatör külüplerin birleşmesiyle Yeşil – Kırmızılı renklerle 47 yıldır temsil edilen Diyarbakırspor sevgisi babadan oğla bir şekilde devam ediyor.

Eski bir futbolcu olan Mehmet Nur Kuş,yaptığı açıklamada,  “ Tüm Diyarbakır'lıların olduğu gibi gibi bizlerde Diyarbakırspor sevdalısı ve hastasıyız.Diyarbakırspor'umuz'un yönetimine son yıllarda gelen spor bilmez yöneticilerin hatasıyla 2 Milyon nüfüsa sahip.

Diyarbakırspor'umuz hala ne yazıkki 3 ligde top koşturuyor. Biz bu takımın taarftarları olarak takımımızı bu alt ligde değilde süper ligde görmek istiyoruz. Sevgimiz her geçen gün dahada artıyor bende oğlum Barış Arda Kuşu  4 yaşından bu yana takımımın maçlarına getiriyorum. O sevgiyede çoçuklarımıza aşılıyoruz. Artık yeter diyoruz Diyarbakırspor üst liglere çıksın ozamanlar gibi rakiplerinin korkulu rüyası olsun ve başarılı olsun. İş adamlarımızı ve yetkililere sesleniyoruz ve göreve davet ediyoruz Diyarbakırspor'umuza destek versinler birlik ve beraberlik içerisinde hayallerimiz gerçek olsun “ dedi.

 

(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT