1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor: "Olaylar Organize işler"
Diyarbakırspor: "Olaylar Organize işler"

Diyarbakırspor: "Olaylar Organize işler"

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor Kulübü Yönetimi ateş püskürdü.

A+A-
KÜFÜR VE HAKARET ETMEK ACİZLİKTİR. KİMSENİN KULÜBÜMÜZE,KENTİMİZE VE TARAFTARLARIMIZA ZARAR VERMEYE HAKKI YOK…
Diyarbakırspor'umuzun iç sahada oynadığı maçlarda kapalı tribünde takımımızın yedek kulübesinin arkasında yer alan bazı kişilerin sezon başından beri organizeli bir şekilde, maç içinde ve maç sonunda skor ne olursa olsun teknik heyetimize ve oyuncularımıza küfür ve benzeri çirkin davranışlarla hakaretlerde bulunmaları dikkat çekmektedir. Kemer Tekirovaspor maçında aynı olay tekrar edilmiştir.
 
 
'TAKIMIN MOTİVASYONUNU BOZUYORLAR'
Teknik heyet ve futbolcularımızın motivasyonunu bozmayı amaçlayan bu kişilerin olumsuz davranışları,ilk dakikalarda başlayıp maç boyunca devam etmiştir. Sağduyulu taraftarlarımızın tepkisi ve müdahalesine rağmen küfür ve hakaretler devam etmiş olup,niyetlerinin ne olduğu belli olan bu kişilerin, kendilerine engel olmaya çalışan sağduyulu taraftarlara da benzer davranışlarda bulunmaları dikkatlerden kaçmamıştır. Üzülerek görmekteyiz ki geçmişte Diyarbakırspor'a derin zararlar veren eski alışkanlıklar kulübümüz üzerinden de devam ettirilmek isteniyor.
 
 
'DUYARLI TARAFTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ'
“Medeniyetler beşiği kentimize ve küllerinden doğan Diyarbakırspor'umuza zarar veren bu kişileri şiddetle kınıyoruz. Bunlar vefakar taraftarlarımıza da büyük zarar vermektedir. Sağduyulu davranan taraftarlarımıza ve tribün liderlerine teşekkür ediyoruz. Bundan sonra bu tür olumsuzlukların yaşanmaması için herkesi duyarlı olmaya davet ediyoruz. Küfür ve hakaret etmek acizliktir.Hiç kimsenin kendi kişisel menfaatleri ve hesapları uğruna bu büyük camiaya zarar vermeye hakkı yoktur. Bu davranışlar kulübümüze maddi ve manevi olarak büyük zarar vermekte olup, hem kulüp hem de kent ve taraftar olarak hak etmediğimiz cezaları almamıza,imajımızın zedelenmesine yol açmaktadır. Diyarbakırspor'a gönül veren herkesi bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz.

HABERE YORUM KAT