1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor Malatya'yı ağırlıyor
Diyarbakırspor Malatya'yı ağırlıyor

Diyarbakırspor Malatya'yı ağırlıyor

Abitoğlu'nun şimdiye kadar görev yaptığı maçlarda Diyarbakırspor'un 2 mağlubiyeti, 1 galibiyeti ve bir de beraberliği bulunuyor.

A+A-

Bank Asya Liginin 7.haftasında Bugün saat 20:00'de Son 3 maçını kazanan Malatyaspor ile, son 3 maçını kaybeden Diyarbakırspor karşı karşıya gelecek. Dün yapılan kongrenin ardından bugün sahasında Malatyaspor'u ağırlayacak olan Diyarbakırspor'un puan kaybına tahammülü yok.  Diyarbakır Atatürk stadında oynanacak olan karşılaşma, Dspor'dan canlı olarak yayınlanacak.

Diyarbakırspor - Malatyaspor maçını  Antalya Bölgesinden Mustafa Kamil Abitoğlu'nun yöneteceği açıklandı. Abitoğlu'nun yardımcılıklarını ise Ankara Bölgesinden  Asım Yusuf Öz  ve Yine Ankara Bölgesinden Hüseyin Fidan Yapacak. Maçın 4. hakemi ise İstanbul Bölgesinden Murat Özcan.

Mustafa Kamil Abitoğlu'nun şimdiye kadar görev yaptığı maçlarda, Diyarbakırspor'un 2 mağlubiyeti, 1 galibiyeti ve bir de beraberliği bulunuyor. 29.Nisan.2007'de Abitoğlu'nun orta hakem olarak görev yaptığı tek maçta Diyarbakırspor - İstanbul BB.'ne 3-0 yenilmişti.

 

kullan

Mustafa Kamil Abitoğlu'nun Görev Yaptığı Diyarbakırspor karşılaşmaları.

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR3-0DİYARBAKIRSPOR29 Nisan 2007

DİYARBAKIRSPOR3-2GENÇLERBİRLİĞİ17 Ağustos 20034.Hakem

MKE ANKARAGÜCÜ3-1DİYARBAKIRSPOR26 Nisan 20034.Hakem

TÜRK TELEKOMSPOR2-2DİYARBAKIRSPOR5 Ekim 1997Y. Hakem

 

Diyarbakırspor'a başarılar dileriz.