1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor Kongresi Jet Hızıyla bitti
Diyarbakırspor Kongresi Jet Hızıyla bitti

Diyarbakırspor Kongresi Jet Hızıyla bitti

Diyarbakırspor Kongresi tarihindeki en hızlı ve çabuk biten kongresi ile akıllarda soru işareti bıraktı.

A+A-

Diyarbakırspor Kongresi tarihindeki en hızlı ve çabuk biten kongresi ile akıllarda soru işareti bıraktı.26 Yöneticili Diyarbakırspor Yönetimi 15 e ineceği bildirilmiş ve basına ve kamuoyuna böyle bilgi verilmişti ama nedendir bilinmez hiç bir faydaları olmayan klübe hiç bir getirisi olmayan sadece ismi geçip yönetici vasfı taşıyan sözde bir sürü yöneticiye 4 yönetici daha eklenerek 30 yöneticiye ulaştı.

Diyarbakırspor Kongresinde konuşan Başkan Adnan ÖKTÜREN bugunlere kadar hiç bir yönetimin yapamadığı ve hiç bir yöneticinin yapamadığı icraat ve hizmetleri kimse bilmesede allahımız biliyor deyip Kendi yönetiminin başarı ve icraatlarını anlatarak kendilerinin yaptığını söyledi ve Pazartesi günü Tesisleşme adına atılacak imzanın ardından Ocak ayının ilk haftasında temellerin atılacağını ve Diyarbakırspor'un Artık tesisinbe kavuşacağını ve artık hiç kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarının üzerinde duracağını söyledi.

Akrep ve Çiyanlardan dert yakınan Başkan ayrıca Diyarbakırspor Klübünün Dilencilikle ve Ağlıyan yöneticileri diye gösterildiğini ama hiç bir zaman bildikleri yoldan şaşmadıklarını ve sonunda başardıklarını Kan kussada Kızılcık şerbeti içtiklerini ayrıca Bugune gelmemizde emeği olan Sayın Tarım Bakanı M. Mehdi EKER, Diyarbakır Valisi H. Avni MUTLU ve Diyarbakırspor Camiasına Teşekkür etti.Ardından Yeni yöneticileri tanıtan Başkan Kürsüden indi.

Listedeki ismler ve Ayrıntıların devamı gelecektir.