1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor gençleri yoğun tempoda
Diyarbakırspor gençleri yoğun tempoda

Diyarbakırspor gençleri yoğun tempoda

Spor Toto 3 lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor'un alt yapısında bulunan ve gençler ligine katılan U – 14 ila U – 19 takımları gelecek hafta içi oynayacakları maçlar için yoğun tempoda hazırlıklarını sürdürüyorlar.

A+A-
Yeşil – Kırmızılı kulübün alt yapı koordinatörü Enver Aylak,yaptığı açıklamada, “ Alt yapımızda bulunan gençlerimizin yetişmesi tecrübe kazanması için tüm çabamızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
 
Ben ve antrenör arkadaşım Yunus Karaaslan büyük öz veri ile idmanlarımızı büyük titizlikle sürdürüyoruz. Gelecek hafta gençler liginde U – 19 takımımızın  Harp – İş U- 19 ile maçı var. U – 14 takımımızda DSİSpor ile oynayacak.
 
Pazertesi ve Salı günü oynayayacağımız maçlar için Seyrantepe tesislerinde her gün
çalışmalarımız yapıyoruz. Bu iki maçımızada Beyaz Tebeşir stadında oynayacağız. Antremanlarımızı Pazar günü tamamlayacağız. Çalışmalırımız iyi düzeyde gidiyor. Her hangi bir olumsuzluğumuz yoktur.
 
U – 19 takımımız ilk maçında Hebun Alipınarspor'u 5- 1 mağlup etmiştik. U – 14 takımızda oynadığı 4 maçın 3'çünü galibiyetle kapatmıştı. 1 maçımızıda kaybetmiştik. Alt yapı takımlarımızda gençlerimiz için en iyiyi  ve engüzeli yapmak istiyoruz, yeterki onlar başarılı olsunlar.
 
(Diyarinsesi.org MY)
 

HABERE YORUM KAT