1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor A.Ş'de ödemeler yapıldı
Diyarbakırspor A.Ş'de ödemeler yapıldı

Diyarbakırspor A.Ş'de ödemeler yapıldı

DİYARBAKIR- Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta sezonun ilk yarısını 33 puanla ikinci sırada tamamlayan Diyarbakırspor A.Ş'de ligin ilk yarısına ait futbolcu alacakları ödendi.

A+A-

Transfer taksitlerinin geriye kalan tüm ödemeleri tamamlanırken, Erzincan Refahiyespor galibiyeti için söz verilen çift prim de ödendi. Kulüp Başkanvekili Mehmet Akan, ligin ilk yarısının son transfer taksitleri ve primleri bugün itibariyle kapattıklarını ifade ederek maç başı alacaklarının da en kısa zamanda ödeneceğini söyledi.

Akan, ”Maddi konularda tek başına olmasına rağmen başkanımız Feyzi İlhanlı gerekli tüm ödemeleri bugüne kadar yerine getirdi. Kalan transfer taksitleri ve primler de bugün itibariyle futbolcuların hesaplarına yatırıldı. Bu anlamda borcumuz kalmadı. Maç başı alacaklarını da ikinci yarı başlamadan önce ödeyeceğiz. Her kulüpte olduğu gibi maddi konularda sorunlar ve gecikmeler olabilir. Ancak başkanımızın bu konudaki başarısı ve çabası önemlidir” dedi.

“NAMIK HOCA AYRILMAK İSTEDİ”

Teknik Direktör Namık Altunsoy'un kendi isteğiyle ayrıldığını belirten Akan, yeni teknik direktör Hıdır Akbaş'ın bugün Almanya'dan gelerek takımın başına geçeceğini söyledi. Akan, ”Bu ayrılığın nedeni maddi sorunlar değil. Kulüplerde zaman zaman böyle görüş ayrılıkları oluyor. Emeklerinden dolayı Namık hocaya teşekkür ediyoruz. Tuzlaspor maçı öncesinde bırakmak istedi ancak devreyi tamamlamasını istedik. Devre tamamlanınca da bıraktı. Başkanımız Hıdır Akbaş'la anlaştı. Deneyimli bir isim olan hocamız takımın başına geçerek takımı ikinci yarıya hazırlayacak” diye konuştu.


(HA-AKK-Y)

HABERE YORUM KAT