1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor alt yapısından yeni cevherler
Diyarbakırspor alt yapısından yeni cevherler

Diyarbakırspor alt yapısından yeni cevherler

DİYARBAKIR - Spor Toto 3.lig 2.grubu takımlarından Yeni Diyarbakırspor’un alt yapı takımlarının yetiştirdiği ve keşf ettiği genç futbolcuların sayısı artıyor.

A+A-

Yeni Sezonda Yeni  Diyarbakırspor’un U – 14 takımında kendini gösterecek, ispatlayacak olan gençlerden birisi olan Sağbek, defans oyuncusu Mustafa Günaydın, geleceğe ümitle bakıyor. 

Yşınını yeni 14 olduğunu, önünde çok yıllar olduğunu, kendini önce okuluna sonra futbole adadığını belirten Mustafa Günaydın yaptığı açıklamada, “ Kendimi bildim bileli futbol topupun peşindeyim.8 Yaşımdan beri ben kiyse gol attırmam diyordum, öylede oldu ve olacak. Defans oyuncusuyum, görevimde formasın giyidğim takımın gol yemesini önlemek, rakibin ataklarını berteraf edebilmektir. Ben daha bu küçük yaşımda kendime inanıyorum ve başarılı olacağım kanısına varmışım. Ben Diyarbakırspor hastasıyım ailem gibi, Tek hedefim bir Diyarbakır’lı olarak kentimin canımız kadar sevdiğimiz takımımızın formasını giymek. Kentimizdeki iş adamlarını sesleniyorum bizlere ve sevidğimiz takıma büyük destek versinlerki, onlarda göreceklerki başarı sağlanacak “ dedi.
MUSTAFA GÖKER

 

HABERE YORUM KAT