1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor 1968'de neler oluyor?
Diyarbakırspor 1968'de neler oluyor?

Diyarbakırspor 1968'de neler oluyor?

DİYARBAKIR – Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Diyarbakır 1968 Spor takımı hafta başında gideceği Tatvan hazırlık kampına gitmedi. Hazırlık kampı iptal edildi.

A+A-

Antrenör Aytekin Yıldırım yaptığı açıklamada ,”21-08-2015 Cuma Günü Diyarbakırspor 1968 Kulübümüz İle Gerçekleştireceğimiz Kampımızı Diyarbakırdaki Sporu Çok Bile Bi Kaç Spor Adamı Yüzünden İptal Ettik, Şimdi Emellerine Ulaştıkları İçin Sevinebilirler,, Diyarbakırdaki Çalışmalarımıza Gönderdikleri Sporcuların Takımımız İçin Yeterli Kapasitede Olmadıklarını Bildirmemize Rağmen Kulüp Başkanımızı Günde en Az Beş Defa Arayarak Sporcuların Kampa Götürülmesini Rica eden Spor Adamları Size Şunu Sormak İstiyorum Bu Şehre 40 Yıldır Ne Yapdınızki Bide Kalkıp Antrenörlerin Vermiş Oldukları Karara Saygı Duymayıp Kulüp Başkanlarını Arıyorsunuz ?

Yani Ben Bu Yaşıma Kadar Hep Mütavazi Ve Saygılı Oldum Kimseye Saygısızlık Yapmadım ama Lütfen Herkes Kendi İşini Yapsın, Herkesin Yakınını Kardeşini Oğlunu Yeğenimi Alsak Sanırım 60 Kişilik Bi Takım Kurmalıyız.. Bu Şehirdeki Bu Zihniyet değişmediği Sürece Bu Sancımız Sürekli Olacak Yani Sporu Bilen Adamlar Yöneten Adamlar Böle Yapıyorsa Biz Daha Bi Arpa Boyu Yol Alamayız,,Belki Bı Yazıyı Okuyunca Bana Kızacak Çok Kişi Olacak ama Mütavazi Olamıyacam Artık Kusura Bakmasın Kimse , Ben Bugun İşimi Rahatca Yapamıyorsam Bu Büyük Bi Saygısızlıktır,, Buna sebebiyet Verenlerde Saygısızdır..” dedi

 

HABERE YORUM KAT