1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor 1968 transfere doymadı
Diyarbakırspor 1968 transfere doymadı

Diyarbakırspor 1968 transfere doymadı

Diyarbakırspor 1968 2. yarı hazırlıklarını aralıksız sürdürürken takıma taze kan takviyesine devam ediliyor.

A+A-
Diyarbakırspor 1968 teknik heyette degişiklige giderken yardımcı antrenörlük görevi yapan Aytekin Yıldırım'a teknik heyet sorumlulugu devredildi. Başarılı çalıştırıcı Aytekin Yıldırım Diyarbakırspor'da belirli kategorilerde şampiyonluklara imza atarken daha sonraki sezonlarda  sanayispor ve yeni Diyarbakırspor'da da şampiyonluklarında katkıda bulundu  ve kariyerindeki tecrube ile 2. devre için  8 futbolcuyu yeşil kırmızılı renklere bagladı.
 
HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
 
Yıldırım ''profesyonel ligde kendini ıspatlamış 5 futbolcu ve diyarbakır amatör futbolunun, önemli 3 futbolcusuyla kadromuzu yeniledik. Yaptıgımız transferlerle takımımızın yaş ortalamasıda bayağı gençleşti kolej takımı havasını yarattık. İlk yarıya nazaran takımda birçok şeyi degiştirdik en önemli aile ortamı yaratıp sevgi ve saygıyı aşıladık. Tabi bunları yapmamızdaki en büyük destekçimiz olan  kulup başkanımız Bedirhan Akyol'dur. Kulup başkanımız ve yönetim kurulu ikinci yarı takıma gerçekten büyük fedakarlıklar ve katkı sunuyorlar, başkanımız ve yönetimimizin bu olumlu tavrı bizim takım olma yolunda ilerlememize çok etkili oluyor umuyoruzki liğin sonunda arzuladıgımız şampiyonluk kupasını başkanımıza ve yönetimimize armagan etmek istiyoruz'' diye ifade etti.
 
Diyarbakırspor 1968 2 devre için Diyarbakırspor'dan  Mehmet KIZIL, Diyarbakırspor'dan Hakan Aktaş, D.B.Ş spor'dan  Ömer ONAY, Ziraatspor'dan Erdal SAVCI, Ziraatspor'dan Kaya Tüzün, Yeni Diyarbakırspor'dan Kaleci Cebrail GÜNEŞ ve Ergani spor'dan Abdullah Öz'ü renklerine bağladı.
 
 

HABERE YORUM KAT