1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Diyarbakır’lıları Diyar Store'ye davet ediyorum'
'Diyarbakır’lıları Diyar Store'ye davet ediyorum'

'Diyarbakır’lıları Diyar Store'ye davet ediyorum'

Spor toto 3.lig 2. Grup kulüplerinden Diyarbekirspor’un sevilen başarılı teknik direktörü Namık Altunsoy “ Diyarbakır’lıları Diyar Storeden alış veriş yapmaya davet ediyorum “ dedi.

A+A-

Grubunda zirve mücadelesi veren Diyarbekirspor’un Teknik Direktörü Namık Altunsoy,yaptığı açıklamada, “ Diyarbekirspor , Diyarbakır’lılarındır.

Herkesin birlik beraberlik içerisinde takımlarının başarısı için hareket etmelerini gerekmektedir. 2 Milyon nüfüslü ve takımı iyi bir maziye sahip bu kentin takımına 3.lig yakışmıyor. Artık üst liglerin zamanı çoktan gelmiştir. Ligin ikinci yarısında takımımıza yapaacğımız iyi transferlerle daha iyi duruma geleceğiz Tek hedefimiz var şampiyonluk.Bunun içinde maddi ve manevi büyük desteğe ihtiyaç vardır. Tüm  Diyarbakır’lıları bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum.

 

Bunun yanında  kulübümüze gelir getirecek Diyar rum, Diyar store mağazasına gidilip alış veriş yapılsın. Mağazada satılan Yeşil – Kırmızılı spor malzemelerini tüm kentin giymesini arzuluyoruz.Diyarbekirspor kentin simgesidir, başarılı  olması gerekmektedir, inşallah buda oluyor yeterki bu nadide kulübe destek verilsin her yönden. “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler