1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Diyarbakır'lı taraftarlar bizleri üzdü'
'Diyarbakır'lı taraftarlar bizleri üzdü'

'Diyarbakır'lı taraftarlar bizleri üzdü'

Süper ligide şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş’ın şampiyonluğu Türkiye’nin her ilinde kutluyan Beşiktaş taraftarları üzgün.

A+A-

Diyarbakır’daki  Beşiktaş taraftarı Diyarbakır’lı bir gurup taraftara kırgın. İsminin açıklanmasını istemeyen bir Diyarbakır’lı Beşiktaş taraftarı yapıtğı açıklamada,  “ Bir çoğumuz Diyarbakır’lıyız hemBeşiktaş hemde Diyarbekirspor taarftarlarıyız.

Ben şahsen bu sezon Diyarbekirspor’un hiçbir maçını kaçırmadım seyrettim. Ama takımımız ne yazıkki hep aynı nakaratta işi play – off’a bırakıp taraftarlarını fazlasıyla üzüyor. Bu başarısızlıkta  Beşiktaş’lıların suçu yok suçu kendilerinde arasınlar.

Diyarbakır’da, Fenerbahçe’lilere ve Galatasaray’lılara karşı bir takımımızın şampiyonluğunu katlamak istedik. Bunu bize çok gördüler.Takımımızın formalarını bayraklarını yaktılar. Bizlere çeşitli hakaretlerde bulundular. Diyarbekirspor şampiyon olmamış niye nedeni ortada.

Bu kente yaşayanlar olarak Diyarbekirspor’un bir üst lige çıkmamasına fazlasıyla üzüldük. Tüm Türkiye’deki taraftarlar Diyarbekirspor’un bir gurup taraftarının yaptığı şeyleri beğenmedi bizim gibi , böyle olmamalıydı. Bu hareketleri benimsemiyor ve tüm Diyarbakır’lılara mal etmiyoruz. Yapanlar iyi düşünsünler “ dedi.

HABERE YORUM KAT