1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakırlı Seda, Big Brother Türkiye'de finalist adayı...
Diyarbakırlı Seda, Big Brother Türkiye'de finalist adayı...

Diyarbakırlı Seda, Big Brother Türkiye'de finalist adayı...

Endemol Shine yapımcılığında Star TV'de yayınlanan Big Brother Türkiye yarışmasına 35 bin kişinin arasından seçilerek 16 yarışmacıdan biri olmaya hakkına erişen Diyarbakırlı Seda halkın desteğiyle finale doğru emin adımlarla ilerliyor.

A+A-

Diyarbakır'lı Seda Big Brother Türkiye'de ilk 8'e kalma başarısı elde ettiği gibi şimdide önümüzdeki hafta final galası yapılacak 120 ülkede yayınlanan yarışma programında 4. finalist olmak için yarışıyor. 
Seda daha önce çifte standart olarak adlandırabileceğimiz haksız bir uygulama yöntemi ile evdeki yarışmacılar tarafından elendirilmiş, halk tarafından oylanan eve geri dönüş haftasında 8 yarışmacı arasından %30'luk gibi büyük oy oranı ile Big Brother Türkiye evine geri dönme başarısı elde etmişti. 

Geçtiğimiz hafta evdeki yarışmacılar tarafından eleme potasına 1. sırada yazılan Seda halkın oyları ile bir başka başarıya imza atarak eleme listesinde 4 yarışmacı arasından %32 oy oranı ile sms 2. 'si olarak yarışma evinde kalmayı başardı. Bu hafta ise sona kalan 8 yarışmacı arasından farklı akıl ve fiziksel dayanıklılık oyunlarıyla 3 yarışmacı finalist olma hakkı kazandı.

Yarışma formatı gereği 4 yarışmacı arasından halk sms oylaması ile 1 kişi daha 4. finalist adayı olarak belirlenecek.

Big Brother Türkiye'de 4. finalistin Diyarbakırlı SEDA olmasını İstiyor isen, SEDA yaz 6400'a sms gönder...

HABERE YORUM KAT