1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'lı Rambo ayakta alkışlandı
Diyarbakır'lı Rambo ayakta alkışlandı

Diyarbakır'lı Rambo ayakta alkışlandı

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına Diyarbakırlı Zarif Ören damga vurdu. Güç gösterisi yapan Diyarbakırlı Zarif Ören kola kutuları ve mermerleri kırdı. Yetenek Sizsiniz Diyarbakırlı Zarif Ören gösterisi izle. Seyirciden yüzde 90 oy aldı.

A+A-

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Diyarbakır'lı Zarif Ören 13 Ocak 2013 gecesi iyi bir performans ortaya koydu. Muhteşem bir güç gösterisi sergileyen Diyarbakırlı Zarif Ören 2.tur'u geçip yarı finale kalabilmek için Yetenek Sizsiniz seyircisi önünde tüm gücünü gösterdi
Yetenek Sizsiniz yarışmanın dün gece ekrana gelen bölümü ilginç görüntülere sahne oldu.
Yarışmaya Diyarbakır'dan katılan Zarif Ören, 81 tane kola kutusunu eliyle patlattığı gösteri görenleri hayrete düşürdü.

Yarışmacı ile şovunun başında sohbet eden Acun, ilk programın için ailen ne dedi diye sorunca Zarif de "Allah akıl fikir versin dediler ama evde acayip havam oldu" diye cevap verdi.
"Hayatımda hiç güzel bir şey yaşamadım bir elimde kazma bir elimde kürek yaşadım" diyen Zarif yarışmadan sonra işinden olduğunu da anlattı. Patronu tarafından programa katıldığı için işten çıkarıldığını anlatan Zarif daha sonra o hırsla olsa gerek müthiş bir performans sergiledi.

ŞAŞKINA ÇEVİREN GÖSTERİ

Jüri üyesi Hülya Avşar'ın ' Allah'ın sana verdiği çok başka bir güç var ' dediği Zarif Ören, ikinci turda gösterdiği performansla hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşkına uğratırken, yapılan oylama sonucu yüzde 90'lık bir başarı ile yarı finale katılmaya hak kazandı.

HABERE YORUM KAT