1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırlı karatecilere malzeme yardımı
Diyarbakırlı karatecilere malzeme yardımı

Diyarbakırlı karatecilere malzeme yardımı

DİYARBAKIR- Aktepe Grup Yönetim Kurul Başkanı Nesih Aktepe, uluslararası arenada elde ettikleri başarılı sonuçlar nedeni ile Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü sporcularına malzeme yardımında bulundu.

A+A-

Son dönemde elde ettikleri başarılardan dolayı adlarından sıkça söz ettiren Diyarbakırlı karatecilere bir destek de Aktepe Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nesih Aktepe’den geldi.

Son 3 haftada 34 madalya ve 3 kupa alarak ulaşılması zor bir başarıya imza atan sporcuları unutmayan Aktepe Grup, genç sporculara malzeme yardımında bulundu.
Konu ile ilgili bilgi veren Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Şehmus Kızılaslan, maddi imkansızlıklar içerisinde önemli başarılar elde ettiklerini söyledi.

Zor zamanlarda yanlarında olan Aktepe Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nesih Aktepe ve sporcularımızın maçlara gidiş geliş masraflarını karşılayan Diyarbekirspor onursal başkanı Fevzi İlhanlı’ya teşekkür eden Kızılaslan, destek verilmesi halinde bölgedeki gençlerin daha fazla spora yönlenebileceğini kaydetti.

Kızılaslan, "Son dönemde aldığımız başarılı sonuçların ardından Nesih Aktepe, çocuklarımıza malzeme yardımında bulundu. Kendisine ve sporcularımızın yol masraflarını karşılayan Diyarbekirspor onursal başkanı Fevzi İlhanlı’ya spora verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim. Maddi ve manevi yardımlarla bölgemizde bulunan dezavantajlı gençleri spora kazandırabiliriz" dedi.

(YRT-MP-Y)

HABERE YORUM KAT