1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'lı İşadamı Vedat Özpaksoy
Diyarbakır'lı İşadamı Vedat Özpaksoy

Diyarbakır'lı İşadamı Vedat Özpaksoy

Mersin'de yaşayan Diyarbakır'lı saygın iş adamlarından, siyasetçi Vedat Özpaksoy evinin balkonundan düşerek yaşamını kaybetti.

A+A-

 Mersin'de yaşayan Diyarbakır'lı saygın iş adamlarından ve siyasetçi Vedat Özpaksoy evinin balkonundan dengesini kaybedip düşerek yaamını kaybetti.

Dün gece geç saatlerde Marina sitesi c-blok  4. katta bulunan evinin balkonundapencere kanatlarını kapatırken dengesini kaybedip  düşen Vedat Özpaksoy, kaldırıldığı Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Özpaksoy'un ölümü sevenlerini yasa boğdu. 

 Mersin'de yaşayan Özpaksoy ailesinin en büyük ferdi olan Vedat Özpaksoy, uzunca bir süre siyaset ile ilgilendi. Uzun süre Mersin Belediyesi Meclis Üyeliği yapmış, sırasıyla Cumhuriyet Halk Partisinden Mersin Belediye Başkan Aday Adayı, yine Cumhuriyet Halk Partisinden Mersin Milletvekili Adayı olan Vedat Özpaksoy, daha sonra SHP ye katılmış son olarakta Akp Mersin Akdeniz Belediye Başkan Aday Adayı olmuş ancak adaylığa Hacı Özkan Seçilmişti..

 Vedat Özpaksoy'un ölümü yakın çevrelerince şaşkınlıkla karşılanırken, sevenlerini yasa boğdu. Diyarinsesi Yönetim Kurulu olarak bizlerde hemşerimize Allah'tan rahmet, Özpaksoy ailesine başsağlığı diliyoruz.

Diyarinsesi Özel Haber