1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'lı fırıncılar Ramazanın başlamasını bekliyor
Diyarbakır'lı fırıncılar Ramazanın başlamasını bekliyor

Diyarbakır'lı fırıncılar Ramazanın başlamasını bekliyor

Diyarbakır’da fırınlarda gelecek hafta başlayaacm mübarek ramazan ayı nedeniyle hazırlıklar yapılıyor,fırın işletmeleri bereketli günlerde vatandaşlara büyük hizmet vereceklerini belirttiler.

A+A-

Diyarbakır’ın tanınmış Yenişehir İlçesi fırınlarından Miroğlu, çalışanları Mübarek Ramazan ayına birkaç gün içerisinde tam anlamıyla hazır olacaklarını belirttiler.

Kıdemlı fırın ustası Abdulkadir Taşer, arkadaşları fırın çalışanları Recep Keleş, Tarık Kaya, Hamit Baran, Emin Gül ve Süleyman Beyaztaş adına yapmış olduğu açıklamada, “ Ramazan ayı bereket , hayır ve hizmet ayıdır.

Bizlerde diğer meslektaşlarımız gibi gecemizi gündüzümüze katıp halkımıza ekmek yetiştirmeye, istedikleri çeşitleri yapmak izin tüm gücümüzle gayret göstereceğiz. Ramazan pidelerimizle onları fazlasıyla memnun edeceğiz. Müşterilerimizin tüm taleplerini yerine getireceğiz.Ramazanda ister sohurda, ister iftarda olsun sofraların zenginleştirmek için sahura kadar aralıksız çalışacağız.Gece gündüz demeden vatandaşa hizmet veriyoruz. Özel tava çömleklerde yemekler hamur işleri pişirip hizmetlerini göreceğiz.Ramazan boyunca  çalışma tempomuzu yüksek   tutacağız. Vatandaşlara en lezzetli pideyi sunmak için bu mübarek ay boyunca dur durak bilmeden çalışacağız “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler