1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakırlı dünya şampiyonu Volkan ölü bulundu!
Diyarbakırlı dünya şampiyonu Volkan ölü bulundu!

Diyarbakırlı dünya şampiyonu Volkan ölü bulundu!

Hollanda'nın Veghel kentinde bulunan bir mahallede, park halinde duran bir arabanın içerisinde ünlü kickbokscu Volkan Düzgün ölü bulundu.

A+A-
Aslen Mardinli olan, Diyarbakır'da büyümüş Kickboxcu Volkan Düzgün ölü bulundu!
Arabanın içerisinde ölü bulunan  Düzgün'ün silahla vurulduğu tespit edildi. Düzgün'ün cesedi, evine yakın bir yerde park halinde duran Mercedes markası bir arabanın içerisinde bulunduğu belirtiliyor. 
 
Polis, Düzgün'ün evini koruma altına aldı ve konuyla ilgili bir tehdit olmadığını, fakat önlem açısından mahalleyi gözetim altında tutacaklarını bildirdi. 
 
Düzgün'ün adı, geçen yıl Zijtaart'ta gerçekleşen bir kickboks galasında çıkan olaylara karışmıştı. Gecede silahlar konuşmuş ve Düzgün'de konuyla ilgili bir ay gözaltında tutulmuştu. Daha sonra takipsizlik kararı çıkmıştı. 
 
Olayların, Düzgün'ün ailesi ve Veghel kentinde bulunan bir diğer ailenin arasında yaşanan tartışmadan dolayı cereyan ettiği belirtiliyor. Kickboks galasında yaşanan silahlı saldırıda gözaltına alınan Siamak. S'nin 16 yıl hapsi isteniyor. 
 
Siamak'ın ailesi bu konuda Düzgün'ü sorumlu tutuyor ve Siamak'ı ünlü kickbokscu Düzgün tarafından görevlendirildiğini tahmin ediyor.
 
Konuyla ilgili başka bir açıklama yapılmazken, savcılık araştırmalara devam ediyor.

HABERE YORUM KAT