1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır'ın yıldızları Türkiye yarı finallerinde
Diyarbakır'ın yıldızları Türkiye yarı finallerinde

Diyarbakır'ın yıldızları Türkiye yarı finallerinde

Bayanlar Voleybol 3. Liginde sezonu başarılı bir şekilde tamamlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesporumuz, Genç kızlardan sonra Yıldız kızlarda da grup maçlarını şampiyon olarak tamamladı. Belediyespor takımımımız her iki kategoride de Türkiye Yarı Fin

A+A-

tesadüf olmadığını uzun ve sistemli çalışmalar sonucunda istikrarlı başarılar kazandıklarını dile getirdi. "Her iki kategoride Finalleri hedefliyoruz, kulübümüz ve sporcularımız her şeyin en iyisine lâyıklar" diyen Ata sözlerini söyle sürdürdü:

''Benim ve kulübüm açısından başarı kavramı sadece sportif anlamda bir anlam ifade etmiyor. Bizler altyapıdan yetişen sporcularımıza önce spor ahlakı ve sporcu disiplinini öğretiyoruz. Amacımız eğitimlerine de destek sunarak onları meslek sahibi yapabilmek.       
Bu doğrultuda kulübümüzün Voleybol altyapısından yetişen iki sporcumuz Kayapınar Belediye Spor Bayan Voleybol takımlarında altyapı antrenörü olarak, bir sporcumuzda Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam tesislerinde Spor Eğitmeni olarak çalışmaya başlamıştır.Bu yıl  takımımızdaki beş sporcumuzu dershaneye gönderen ve üniversitenin kapısını aralamalarına katkı sunan kulübümüz yönetimine de sonsuz teşekkür ederim."

HABERE YORUM KAT