1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'Diyarbakır'ın önü açılacak'
'Diyarbakır'ın önü açılacak'

'Diyarbakır'ın önü açılacak'

Memur-Sen ve Diyanet-Sen Ergani temsilcileri, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar'ı ziyaret etti.

A+A-
Burada konuşan Akar, 2015 seçimlerinde AK Parti'nin başarısının Diyarbakır'ın önünü açacağını savundu.
 
Ergani Memur-Sen temsilcisi Cihan Selçuk ve Diyanet-Sen temsilcisi Recep Güzel Akar'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Akar, Türkiye'nin 3 Kasım 2002 seçimlerinden bu yana yaklaşık 13 yılda imza attığı atılımlarla, hem bölge hem de dünya ülkelerinin ilgisini çekecek boyutta ilerleme kaydettiğini söyledi.
 
'Ortak gayemiz Diyarbakır'ın gelişmesi'
 
2015 seçimlerinde AK Parti'nin başarısının Diyarbakır'ın önünü açacağını savunan Akar, “Bu durum hem bizler için hem de sizler için çok iyi olacaktır. Bugün ortak paydada bizlerin ve sizlerin güçlü olması gerekir. Siz ve sizler gibi STK'lar, dernekler geniş kitlelere hitap eden demokratik yapılarsınız. Sizleri çok önemsiyoruz. Diyarbakır'ın gelişmesi için inşallah sizlerle beraber çalışacağız sizlerin bize vereceği destekle bu kadim şehrimizi kalkındıracağız ve kardeşliğin tesis edilebilmesi için ortak bir akıl üreteceğiz. Hepimizin ortak gayesi Diyarbakır'ın gelişmesidir” dedi.
 
'Çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğiz'
 
Akar, “AK Parti çalışmalarında birlik ve beraberlik vardır AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı olarak bu şehrin tüm dinamikleri ile daima ortak çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğiz” diye konuştu. Ergani Memur-Sen temsilcisi Cihan Selçuk ve Diyanet-Sen temsilcisi Recep Güzel ise, Diyarbakır halkının yararına olabilecek her türlü projeyi destekleyeceklerini belirterek, kendilerini kabul eden Akar'a teşekkür etti.
 
 

HABERE YORUM KAT