1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır'ın hedefi büyük
Diyarbakır'ın hedefi büyük

Diyarbakır'ın hedefi büyük

2012-2013 Futbol sezonunda başarılı bir grafik çizerek 3. ligden 2. lige yükselen Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor önceki gece spor camiasıyla bir araya geldi.

A+A-

Gecede basın mensupları, Mezopotamya Kulüpler Birliği Yöneticileri, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD), Amatör Spor Klupleri Federasyonu (AKSF), Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İl Temsilcisi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor eski kulüp başkanları, Diyarbakırspor Taraftar Derneği ve Spor Taban Birlikleri yer aldı.

Gecede  konuşma yapan sarı kırmızılıların kulüp başkanı Av. Metin Kılavuz  bu değerli günde kendilerini yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkürlerini iletti. Bir yıllık sezonu değerlendiren Kılavuz, zorlu bir süreci geride bıraktıklarını ve bu yolda emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi. başarılı kulüp başkanı özellikle de tesisleşmeye dikkat çekip, gelecekte dünya yıldızlarının neden buradan çıkmayacağını sorgulayıp iler ki dönemlerde bunun planlamasını yapacaklarını belirtti. Kılavuz, “Bunun ilk ayağı tesisleşmeden geçiyor. Talaytepe'de yapımına devam edilen spor kompleksinin Eylül ayında tamamlayacağız” dedi.

HABERE YORUM KAT