1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır'ın desteği Nihat Özdemir'e
Diyarbakır'ın desteği Nihat Özdemir'e

Diyarbakır'ın desteği Nihat Özdemir'e

DİYARİNSESİ.ORG - ÖZEL HABER -TFF seçimlerine çok az bir süre kala Diyarbakırlı işadamı ve eski Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Nihat Özdemir destek arayışı için Diyarbakır'a geldi.

A+A-

TFF başkanlığına aday olan ve destek arayışı için geçtiğimiz hafta Diyarbakır'a gelen Haluk Ulusoy beklenen ilgiyi ve desteği göremeden kentten ayrılmıştı.

DİYARBAKIR'IN DESTEĞİ ÖZDEMİR'E

25 Haziran 2015 Perşembe Günü yapılacak olan TFF Genel Kurulunda Yıldırım Demirören'in listesinde yer alan Diyarbakırlı işadamı Nihat Özdemir, Diyarbakır'a geldi. 

unnamed-(1)-004.jpg

Geçmişte Diyarbakır Kulüplerine yaptığı yardımlarla spor camiasında adından söz ettiren Özdemir, TFF seçimleri öncesi Yeni Diyarbakırspor, Amedspor yöneticileri, spor taban birlikleri ve Diyarbakırın meşhur Taraftar Grubu Azrailleri ziyaret etti. Defalarca Fenerbahçe yönetiminde de yer alan ünlü işadamı, TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören'in listesinde yer aldığını belirterek destek istedi. Özdemir, listede olup olmamasının asla Diyarbakır'a olan desteğini etkilemeyeceğini belirterek şunları ifade etti: "Diyarbakır benim memleketim, bu bölgeye vefa borcumuz var, listede olmamın asla bir önemi yok, önemli olan Diyarbakır kenti ve bölge için daha neler yapabiliriz. Bu konuda Diyarbakırspor ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'lu yöneticilerimizle buradayız. Tabiki listede olduğumuz yönetimin iş başına gelmesi çok daha iyi olacaktır."

AZRAİLLER TAM DESTEK VERDİ

Diyarbakırspor Azrailler Grubu Başkanı Ramazan Tugay'da Özdemir olan görüşmeleri sonrası şunları söyledi: "Sayın Nihat Özdemir bu bölgenin çok önemli bir ismi, bizlere her zaman kucak açmış bir isimdir. Kendisini ağırlamak bizim için onurdur. Azrailler olarak kesinlikle desteğimiz onadır. Nihat Özdemir zamanında bu kentin takımlarına, bu kentin ekonomisine çok büyük katkıları olmuştur. Bunları unutmamız imkansızdır. Sayın Özdemir'le bugün görüşmemizde kentin spor tesisleri yönünden çok yetersiz olduğunu, hakemlerin takımlarımıza karşı haksız yönetimleri ve bir çok şeyi kendisine ifade ettik. Kensdisinden takımlarımıza ve kentimize yapılacak olanlar için destek sözü aldık, yolu açık olsun. Şimdi sıra bizde Yıldırım Demirören'in listesinin kazanması bölge içinde hayırlı olacaktır." dedi.

unnamed-007.jpg

KAYNAK: DİYARİNSESİ.ORG ÖZEL İÇERİK -

YASAL UYARI: KAYNAK BELİRTİNİZ...

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler