1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Diyarbakır'ın bende ayrı bir yeri var'
'Diyarbakır'ın bende ayrı bir yeri var'

'Diyarbakır'ın bende ayrı bir yeri var'

Başta Galatasaray olmak üzere birçok üst seviye Süper Lig ekibinde ve Diyarbakırspor'da top koşturan İlyas Kahraman'ın sahibi olduğu giyim firması BROTHERS Diyarbakır mağazasını açıyor.

A+A-

Türk futbolunun yıldız isimleri Arif Erdem, Yılmaz Vural, Ersan Adem Gülüm, Aydın Yılmaz ve bir çok ünlü futbolcunun daha önce katalog çekiminde bir araya geldiliği BROTHERS'in Diyarbakır mağazasının açılışına da bir çok eski ve yeni futbolcu katılacak.

ÜNLÜ FUTBOLCULAR AÇILIŞA KATILIYOR

Mega Center Alış veriş merkezinde 15 Nisan 2015 Çarşamba günü saat 13:00'da açılışı yapılacak olan BROTHERS Giyim mağazasının açılışına Mert Korkmaz,Ahmet Dursun ve Engin Baytar'ın dışında İlyas Kahraman'da katılacak.

KAHRAMAN' DİYARBAKIR'IN BENDE AYRI BİR YERİ VAR'

BROTHERS'in Diyarbakır'da mağaza açmasıyla ilgili sitemize açıklamalarda bulunan mağaza sahibi Diyarbakırspor'lu eski futbolcu İlyas Kahraman ''Diyarbakır'da BROTHERS'in mağazasını açmaktan dolayı mutluyum.

Diyarbakır'ın bende ayrı bir yeri var,futbolcu olarak hizmet ettiğimde Diyarbakır'ı ve insanlarını çok sevdim,yeniden Diyarbakır'da mağazamızın açılışı ve Diyarbakırlılarla tekrardan buluşacak olmaktan dolayı çok mutluyum.15 Nisan 2015 Çarşamba günü saat 13:00'da yapılacak olan mağazamızın açılışına tüm Diyarbakırlıları bekliyorum.'' Dedi.

 

(Diyarinsesi.org MY)

HABERE YORUM KAT