1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır'ı temsil ediyoruz
Diyarbakır'ı temsil ediyoruz

Diyarbakır'ı temsil ediyoruz

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Seyrantepe'deki kendi tesislerinde hava sıcaklığına aldırmaksızın günde çift antrenmanla çalışmalar devam ediyor.

A+A-

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Teknik direktör Coşkun Demirbakan nezaretinde önceki gün başlayan günün ikinci antrenmanını koşu ve kültürfizik hareketleriyle başlayıp şut çalışmasıyla devam etti.

HER KESİMDEN DESTEK BEKLİYORUZ

Çalışma öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Coşkun Demirbakan, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor'u bir üst lige çıkarmak için Diyarbakır'a geldiğini ve bunu başarmak için her kesimin takımın arkasında olmalarını istediğini söyledi.

GRUPTA GÜÇLÜ TAKIMLAR VAR

Mücadele edecekleri Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grupta güçlü ve ekonomik sorunları olmayan maddi yönden güçlü takımların olduğunu ifade eden Demirbakan; "Grubumuzda Göztepe, Sarıyer ve Kocaeli Birlikspor gibi hem ekonomik yönden güçlü hem de astronomik rakamları verip transfer yapan takımlar var, bunların arasından sıyrılmayı istiyoruz. Ben kadroma güveniyorum, doğru işler ve doğru çalışmalar yaptığınız vakit başarılamayacak şey yoktur, Diyarbakır'ı temsil ediyoruz Diyarbakır'ın isminin geçtiği yerde başarısızlığa yer yoktur" dedi.

HABERE YORUM KAT