1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır'dan TFF'ye teşekkür
Diyarbakır'dan TFF'ye teşekkür

Diyarbakır'dan TFF'ye teşekkür

DİYARBAKIR- Yeni Diyarbakırspor yönetimi, şampiyonluk kupası için düzenlenen törene katılan ve Arsinspor'la oynanan maçı izleyen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yöneticilerine ve protokol üyelerine teşekkür etti.

A+A-

 Yeşil-kırmızılı yönetimden yapılan açıklamaya göre , Diyarbakırspor'un adını ve misyonunu yaşatmak adına verdikleri mücadelenin gün geçtikçe daha fazla destek bulduğunu ifade ederek, tribünlere 5 binden fazla taraftarın gelmesinin bunun göstergesi olduğunu söyledi. 

Diyarbakır ve bölge halkı için Diyarbakırspor adının adeta bir efsane.  "Tek amaç var; o da bölgenin süper lige çıkan ilk takımı olan ve sadece Diyarbakır'ın değil tüm bölgenin takımı olarak kabul edilen Diyarbakırspor'un adını ve misyonunu bir daha bataklığa sürüklenmeyecek şekilde zirveye çıkarmaktır. Verilen mücadeleyi halk görüyor ve her geçen gün manevi yöndeki desteğini artırıyor. Bu kent üzerinde başarıdan başka beklenti yok. Diyarbakırspor belli bir zümrenin değil halkın takımıdır. Zamanla çok daha güzel şeyler olacak”.

“GÖSTERDİKLERİ İLGİ BİZİ MUTLU ETTİ”

Türkiye Futbol Federasyonu Asbaşkanı Edip Eren Diyarbakır için bir şanstır. Vali Mustafa Cahit Kıraç, AK Parti milletvekilleri Cuma İçten ve Oya Eronat, Emniyet Müdürü Recep Güven, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Metin Kılavuz'u kupa töreni ve maça gelmesinin de kendilerini mutlu etti. 

“Kupayı vermek üzere kente gelen Türkiye Futbol Federasyonu yöneticileri Edip Eren, Arif Koşar ve Taylar Üner'in ziyaretleri bizi çok mutlu etti. Edip beyin başından beri kulübe desteği vardır. Böyle bir hemşerinin Futbol Federasyonu'nda aktif olması hem kent hem de bölge için şanstır. Vali Mustafa Cahit Kıraç ve milletvekili Cuma İçten de sıcak tutumları ve gösterdikleri ilgi ile kulübe destek olmaktadırlar. Bu isimlerin yanı sıra milletvekili Cuma İçten, Emniyet Müdürü Recep Güven, Diyarbakırspor eski Başkanı Abdurrahman Yakut ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Başkanı Metin Kılavuz'a da teşekkürler. En önemlisi muhteşem taraftarımız. Bu kulübün sahibi onlardır. Verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz”.

HABERE YORUM KAT