1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakır'da yaz spor okulları toplantısı yapıldı
Diyarbakır'da yaz spor okulları toplantısı yapıldı

Diyarbakır'da yaz spor okulları toplantısı yapıldı

DİYARBAKIR - Diyarbakır Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü’nde Sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katımıyla yaz spor okulları toplantısı yapıldı.

A+A-

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Şube Müdürleri, Gençlik Merkezleri Müdürleri, bazı kurum ve STK temsilcileri katıldı. Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, toplantıda amaçlarının sokaktaki çocuklara spor yoluyla topluma kazandırmak olduğunu söyledi.

Diyarbakır gençliğine hizmet etmek için ne gerekiyorsa yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirterek, bu doğrultuda Diyarbakır’da ilk defa STK ve bazı kurum temsilcileriyle verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Demir, “Yaz spor okullarına çocuklarımıza kanalize edeceğiz. Şube Müdürlerimiz Gençlik Merkezi Müdürlerimiz ve tüm personellerimizle gençliğe ve Diyarbakır’a hizmet etmeye hazırız. Bu konuda herkesin fikirlerini almak için buradayız. Sizleri de aramızda görmek bizleri mutlu etmiştir. İnşallah bu birlikteliği devam ettirir ve bölge gençliğine hep birlikte hizmetleri yaparız” dedi.


(İHA-MP-Y)

HABERE YORUM KAT