1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'da Unitercih Fuarı açıldı
Diyarbakır'da Unitercih Fuarı açıldı

Diyarbakır'da Unitercih Fuarı açıldı

DİYARBAKIR- Diyarbakır'da açılan Unitercih Fuarı'nda 16 vakıf üniversitesinin tanıtımı yapıldı.

A+A-

Diyarbakır'da bir otelde düzenlenen fuara Türkiye'nin farklı illerinde bulunan 16 vakıf üniversitesinin halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanları katıldı.

Diyarbakır ve çevre illerdeki okullarda eğitim gören öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda üniversiteler tanıtımlarını yaparak öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Nişantaşı Üniversitesi Halklar İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı Hatice Keçeci, Diyarbakır'da olmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi. Keçeci, “Nişantaşı Üniversitesi olarak Diyarbakır Ünitercih Fuarı'na katılarak standımızı açtık. Öğrencilerimiz gayet ilgililer. Sorular sorup, cevaplarını alıyorlar. Nişantaşı Üniversitesi olarak da zaten böyle bir fuarlara kesinlikle katılıyoruz.

Şu anda iki tane kampüsümüz var zaten, bir tanesi Nişantaşı'nda öbürü B Bayrampaşa'da 3. ve Türkiye'nin ilk organik kampüsü olarak da Kağıthane Sadabat kampüsümüzü açıyoruz. Birçok bölümümüz mevcut zaten üniversitemizde yeni açılacak olan bölümlerimizde olacak. Tam burslu, yüzde 50 burslu ve şimdi de yüzde 75 burslu olarak öğrencilerimizi alacağız” dedi.


(SI-YRT-AŞ-Y)

HABERE YORUM KAT