1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Diyarbakır'da seçim dönemi ve semineri
Diyarbakır'da seçim dönemi ve semineri

Diyarbakır'da seçim dönemi ve semineri

RTÜK, seçim döneminde uyulması gereken yayın usul ve esasları ile Yüksek Seçim Kurulu'nun medya hizmet sağlayıcıları ilgilendiren kararları konusunda yayın kuruluşlarını bilgilendirmek amacıyla seminer düzenleyecek.

A+A-

RTÜK (Radyo ve Televizyon Üst Kurulu), seçim döneminde uyulması gereken yayın usul ve esasları ile Yüksek Seçim Kurulu'nun medya hizmet sağlayıcıları ilgilendiren kararları konusunda yayın kuruluşlarını bilgilendirmek amacıyla Diyarbakır'da seminer düzenleyecek.

RTÜK'ten yapılan açıklamada, seçim döneminde uyulması gereken yayın usul ve esasları ile Yüksek Seçim Kurulu'nun medya hizmet sağlayıcıları ilgilendiren kararları konusunda yayın kuruluşlarını bilgilendirmek amacıyla Diyarbakır'da "seçim dönemi ve medya" konulu seminerin düzenleneceği bildirildi.

Seminere, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinden ulusal, bölgesel ve yerey yayın yapan tüm radyo ve televizyon kuruluşlarının genel müdür, yayın yönetmeni ve haber müdürlerinin katılacağı kaydedilen açıklamada, seminerin 20 Ocak'ta yapılacağı belirtildi.

HABERE YORUM KAT