1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Diyarbakır'da polis günü etkinlikleri
Diyarbakır'da polis günü etkinlikleri

Diyarbakır'da polis günü etkinlikleri

DİYARBAKIR- Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Atatürk anıtına çelenk bıraktı.

A+A-
Yenişehir ilçesi valilik binası karşısında bulunan Anıt Park'ta düzenlenen törene Diyarbakır Emniyet Müdürü Dr. Halis Bögürcü, İl Emniyet Müdür yardımcıları, Şehit Ali Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekokulu öğrencileri, gaziler, şehit yakınları ve polisler katıldı. Tören Diyarbakır Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü ve Şehit Ali Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili tarafından Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı. 
 
Programda konuşan Diyarbakır Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü, suç ve suçlu ile mücadelede keyfi müdahale etmeden vatandaşa en iyi hizmeti vermek için bütün güçleri ile çalışacaklarını söyledi. Dr. Böğürcü, "Huzur ve güvenin teminatı olmaya devam etmekteyiz. Devletimizin bölünmez bütünlüğü halkımızın huzuru ve güveni için her geçen artan azim ile kararlıkla vazifemizi yapmaya ilke ve inkılapların ışığında ilerlemeye devam edeceğiz. Birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış Diyarbakır'ın huzur ve güvenini sağlamak amacıyla gösterilen başarı halkımızın polise olan güveni bir kat daha artmıştır. Fedakarca görev yapan polisler tarafından gerçekleştirilmiştir" dedi.
 
Program, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis helikopterlerin geçişi ile sona erdi.
 
(BE-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT